Lód, zboże i mięso. Talenty Trójki 2015 w kategorii Film

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Lód, zboże i mięso. Talenty Trójki 2015 w kategorii Film
Kadr z filmu "Mocna kawa wcale nie jest taka zła" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka, finalisty Talentów Trójki 2015Foto: materiały promocyjne

Paulina Skibińska, Tomasz Ślesicki i Aleksander Pietrzak to tegoroczni finaliści Talentów Trójki w kategorii Film. W audycji "Trójkowo, filmowo" opowiadają o swoich produkcjach i inspiracjach.

Posłuchaj

Ryszard Jaźwiński rozmawia z finalistami Talentów Trójki 2015 w kategorii Film (Trójkowo, filmowo)
+
Dodaj do playlisty
+

- Muszę powiedzieć, że w tym roku w kategorii Film zgłoszono bardzo dużo kandydatów. Dyskusja jury była żarliwa, dosyć długa i gorąca - mówi Ryszard Jaźwiński. W audycji słyszymy wypowiedzi jurorów konkursu, którzy tłumaczą, dlaczego w finale Talentów Trójki znaleźli się właśnie ci, a nie inni młodzi artyści.

Znamy finalistów Talentów Trójki 2015 >>>

Paulina Skibińska opowiada o tym, jak powstawał film "Obiekt", który sama określa jako dokumentalny thriller. Tomasz Ślesicki zdradza, że historia obrazu "Sierpień" rozpoczęła się od "złotego zboża w głowie". Aleksander Pietrzak, nominowany do Trójkowej nagrody za film "Mocna kawa wcale nie jest taka zła", tłumaczy, dlaczego aktorom trzeba dawać mięso.

Wszystko o Talentach Trójki >>>

***

Tytuł audycji: Trójkowo filmowo
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński
Autor: Natalia Grzeszczyk
Goście:
Paulina Skibińska, Tomasz Ślesicki i Aleksander Pietrzak (finaliści Talentów Trójki 2015 w kategorii Film), Aga Woszczyńska (laureatka Talentów Trójki 2014), Robert Więckiewicz (aktor), Łukasz Palkowski (reżyser, twórca m.in. filmu "Bogowie"), Łukasz Żal (operator, nominowany do Oscara za zdjęcia do filmu "Ida"), Krzysztof Gierat (dyrektor Krakowskiego Festiwalu Filmowego)
Data emisji: 31.05.2015
Godzina emisji: 14.05

iwo/tj

Polecane