Ramówka

25.05.22

23

Pn

24

Wt

25

Śr

26

Cz

27

Pt

Jedynka

00:00

Aktualności radiowej Jedynki

00:07

Muzyka nocą

01:00

Aktualności radiowej Jedynki

01:07

Muzyka nocą

02:00

Aktualności radiowej Jedynki

02:07

Muzyka nocą

03:00

Aktualności radiowej Jedynki

03:05

Tak to bywało

04:00

Aktualności radiowej Jedynki

04:05

Tak to bywało

04:50

Myśli na dobry dzień

05:00

Aktualności radiowej Jedynki

05:00

Dzień dobry z Jedynką

05:15

Etnowieści

05:30

AgroFakty

05:45

Gimnastyka poranna

06:00

Aktualności radiowej Jedynki

06:05

Sygnały dnia

06:40

_Po pierwsze ekonomia

06:40

Po pierwsze ekonomia

07:00

Aktualności radiowej Jedynki

07:05

Sygnały dnia

07:15

Rozmowa dnia

07:35

Aktualności ekonomiczne

08:00

Aktualności radiowej Jedynki

08:05

Sygnały dnia

08:15

Rozmowa dnia

08:32

Niepodległa - dzień po dniu

09:00

Aktualności radiowej Jedynki

09:05

Cztery pory roku

10:00

Aktualności radiowej Jedynki

10:05

Cztery pory roku

10:07

Wiadomości po ukraińsku

10:35

Lektury Jedynki

11:05

Cztery pory roku

11:10

Poradnik językowy

11:55

Aktualności radiowej Jedynki

12:00

Hejnał z Wieży Mariackiej

12:00

W samo południe

12:05

Aktualności radiowej Jedynki

12:15

Rozmowa dnia

12:45

AgroFakty

12:50

Europejskie menu

13:00

Aktualności radiowej Jedynki

13:05

Muzyczna Jedynka

14:00

Aktualności radiowej Jedynki

14:05

Muzyczna Jedynka

15:00

Aktualności radiowej Jedynki

15:05

Ekspres Jedynki

15:25

Materiał kulturalny

16:00

Aktualności radiowej Jedynki

16:05

Ekspres Jedynki

16:34

Ekspres Gospodarczy

17:00

Aktualności radiowej Jedynki

17:05

Ekspres Jedynki

17:07

Wiadomości po ukraińsku

17:30

Więcej Świata

18:00

Aktualności radiowej Jedynki

18:10

Muzyczny Ekspres

18:43

DZIENNIK RADIA WATYKAŃSKIEGO

19:00

Aktualności radiowej Jedynki

19:05

Jedynka Dzieciom

19:30

Przystanek Historia

20:00

Aktualności radiowej Jedynki

20:10

Wieczór z operą i operetką

21:00

Aktualności radiowej Jedynki

21:45

Lektury Jedynki

22:00

Aktualności radiowej Jedynki

22:05

Polska i Świat

22:30

Kronika Sportowa

22:56

Organizacje Pożytku Publicznego w Jedynce

23:00

Aktualności radiowej Jedynki

23:05

Kulturalna Jedynka

23:10

Moje Książki

23:40

Skarby kultury polskiej

23:50

Lektury Jedynki

Trójka

00:00

Serwis Trójki

00:05

Trójka pod Księżycem

01:00

Serwis informacyjny

01:05

Trójka pod Księżycem

02:00

Serwis informacyjny

02:05

Apteka nocna

03:00

Serwis informacyjny

03:05

Między dniem a dniem

04:00

Serwis informacyjny

04:05

Między dniem a dniem

05:00

Serwis informacyjny

05:05

Trójka budzi

06:00

Serwis Trójki

06:05

Pora na Trójkę

06:20

Kalendarium muzyczne

06:25

Pora na Trójkę

06:29

Radionawigator Trójki

06:30

Serwis Trójki

06:32

Serwis sportowy

06:34

Pora na Trójkę

07:00

Serwis Trójki

07:05

Pora na Trójkę

07:29

Radionawigator Trójki

07:30

Serwis Trójki

07:32

Ekonomia w Trójce

07:35

Pora na Trójkę

08:00

Serwis Trójki

08:05

Pora na Trójkę

08:29

Radionawigator Trójki

08:30

Serwis Trójki

08:32

Serwis sportowy

08:34

Pora na Trójkę

08:45

Salon polityczny Trójki

09:00

Serwis Trójki

09:05

Trójka przed południem

09:15

Bed & breakfast w pigułce

09:20

Trójka przed południem

09:45

Trójkowy felieton kulturalny

09:50

Trójka przed południem

10:00

Serwis Trójki

10:05

Trójka przed południem

10:15

Fajny film

10:20

Trójka przed południem

10:30

Serwis po ukraińsku - Українські новини

10:35

Trójka przed południem

10:45

Proza czytana w Trójce

11:00

Serwis Trójki

11:05

Trójka przed południem

12:00

Serwis Trójki

12:05

Nasza tonacja

13:00

Serwis Trójki

13:05

Trójka do trzeciej

13:45

Informator ekonomiczny

13:50

Trójka do trzeciej

14:00

Serwis Trójki

14:05

Trójka do trzeciej

14:30

Serwis po ukraińsku - Українські новини

14:35

Trójka do trzeciej

15:00

Serwis Trójki

15:05

Zapraszamy do Trójki

15:29

Radionawigator Trójki

15:30

Serwis Trójki

15:32

Serwis sportowy

15:34

Zapraszamy do Trójki

16:00

Serwis Trójki

16:05

Zapraszamy do Trójki

16:29

Radionawigator Trójki

16:30

Serwis Trójki

16:32

Ekonomia w Trójce

16:35

Zapraszamy do Trójki

16:40

Niezła historia

16:45

Zapraszamy do Trójki

17:00

Serwis Trójki

17:05

Zapraszamy do Trójki

17:29

Radionawigator Trójki

17:30

Serwis Trójki

17:32

Serwis sportowy

17:34

Zapraszamy do Trójki

17:50

Studio French Open w Trójce

17:55

Zapraszamy do Trójki

18:00

Serwis Trójki

18:05

Zapraszamy do Trójki

18:10

Trójkowy komentarz dnia

18:20

Zapraszamy do Trójki

18:29

Radionawigator Trójki

18:30

Serwis Trójki

18:32

Serwis po ukraińsku - Українські новини

18:35

Podsumowanie dnia

18:40

Zapraszamy do Trójki

18:45

Reportaż

19:00

Serwis Trójki

19:05

Serwis sportowy

19:07

W tonacji Trójki

20:00

Serwis Trójki

20:05

W tonacji Trójki

21:00

Serwis Trójki

21:05

Serwis sportowy

21:07

Klub Trójki

22:00

Serwis Trójki

22:05

NocHarmonia

23:00

Serwis Trójki

23:05

Serwis sportowy

23:07

Białe szumy

PR24

00:00

Informacje Dnia

00:05

Najlepsze z najlepszych

00:30

Informacje w skrócie

00:33

Najlepsze z najlepszych

01:00

Informacje Dnia

01:05

Najlepsze z najlepszych

01:30

Informacje w skrócie

01:33

Najlepsze z najlepszych

02:00

Informacje Dnia

02:05

Najlepsze z najlepszych

02:30

Informacje w skrócie

02:33

Najlepsze z najlepszych

03:00

Informacje Dnia

03:05

Najlepsze z najlepszych

03:30

Informacje w skrócie

03:33

Najlepsze z najlepszych

04:00

Informacje Dnia

04:05

Najlepsze z najlepszych

04:30

Informacje w skrócie

04:33

Najlepsze z najlepszych

05:00

Informacje Dnia

05:05

Najlepsze z najlepszych

05:30

Informacje w skrócie

05:33

Najlepsze z najlepszych

06:00

Informacje Dnia

06:05

Temat dnia/Gość PR24

06:30

Informacje Dnia

06:33

Informacje sportowe

06:36

Temat dnia/Gość PR24

07:00

Informacje Dnia

07:06

24 Pytania - Rozmowa Poranka

07:20

Przegląd prasy w PR24

07:30

Informacje Dnia

07:33

Informacje sportowe

07:36

24 Pytania - Rozmowa Poranka

07:47

Temat dnia/Gość PR24

08:00

Informacje Dnia

08:05

Dwie strony

08:30

Informacje Dnia

08:33

Informacje sportowe

08:36

Debata Poranka

09:00

Informacje Dnia

09:05

Rządy Pieniądza

09:30

Informacje Dnia

09:33

Temat dnia/Gość PR24

10:00

Informacje Dnia

10:05

Temat dnia/Gość PR24

10:30

Informacje Dnia

10:33

Temat dnia/Gość PR24

11:00

Informacje Dnia

11:05

Temat dnia/Gość PR24

11:30

Informacje Dnia

11:33

Temat dnia/Gość PR24

12:00

Informacje Dnia

12:05

Północ - Południe

12:30

Informacje Dnia

12:33

Informacje sportowe

12:36

Północ - Południe

13:00

Informacje Dnia

13:05

Temat dnia/Gość PR24

13:30

Informacje Dnia

13:33

Temat dnia/Gość PR24

14:00

Informacje Dnia

14:05

Temat dnia/Gość PR24

14:30

Informacje Dnia

14:33

Temat dnia/Gość PR24

15:00

Informacje Dnia

15:05

Temat dnia/Gość PR24

15:30

Informacje Dnia

15:33

Temat dnia/Gość PR24

16:00

Informacje Dnia

16:05

Suma wydarzeń

16:30

Informacje Dnia

16:33

Informacje sportowe

16:36

Rozmowa PR 24

16:47

Świata pogląd

17:00

Informacje Dnia

17:05

Suma wydarzeń

17:30

Informacje Dnia

17:33

Informacje sportowe

17:36

Rozmowa PR 24

17:47

Temat dnia/Gość PR24

18:00

Informacje Dnia

18:05

Debata Dnia

18:30

Informacje Dnia

18:33

Debata Dnia

19:00

Informacje Dnia

19:05

Stan rzeczy

19:30

Informacje Dnia

19:33

Świat w Powiększeniu

20:00

Informacje Dnia

20:05

Magazyn Sportowy

20:30

Informacje Dnia

20:33

Spojrzenie na Wschód

21:00

Informacje Dnia

21:05

Północ - Południe

21:30

Informacje Dnia

21:33

Informacje sportowe

21:36

Północ - Południe

22:00

Informacje Dnia

22:05

Posłowie

22:30

Informacje w skrócie

22:33

Kronika Sportowa

23:00

Informacje Dnia

23:05

Temat dnia/Gość PR24

23:30

Informacje Dnia

23:33

Między nami kobietami

Radio Chopin

00:00

Konkursy Chopinowskie

07:00

Muzyka epoki Chopina

08:00

Laureaci nagrody Polskiego Radia i nagród dodatkowych w Konkursach Chopinowskich

09:00

Duża czarna (w tym z Archiwum Jana Webera)

11:00

Polacy w Konkursach Chopinowskich

12:00

Interpretacja niejedno ma imię: Chopin historyczny czy współczesny?

13:00

Laureaci Konkursów Chopinowskich

14:00

Chopina dzieła wszystkie

15:00

Drogi i bezdroża romantycznego koncertu fortepianowego

16:00

Ten piękny wiek XIX

17:00

Chopin i świat literatury

18:00

Romantyczne brzmienia

20:00

Na jazzowo

21:00

Chop-in-pop

22:00

Czarne na białych

Radio Poland

00:00

News from Poland - Q & A - Chart Show

01:00

Day in Life - High Note

01:30

Central Europe Today

02:00

News from Poland - Q & A - Chart Show

03:00

What's Up

03:30

From the Archives-Around Poland

04:00

News from Poland - Q & A - Chart Show

05:00

Day in Life - High Note

05:30

What's Up

06:00

Central Europe Today

06:30

Q & A - Chart Show

07:00

Day in Life - High Note

07:30

What's Up

08:00

Das Infomagazin aus Polen

08:30

Q & A - Chart Show

09:00

Central Europe Today

09:30

What's Up

10:00

Day in Life - High Note

10:30

What's Up

11:00

From the Archives-Around Poland

11:30

Central Europe Today

12:00

Q & A - Chart Show

12:30

Day in Life - High Note

13:00

What's Up

13:30

Das Infomagazin aus Polen

14:00

News from Poland - Q & A - Chartshow

15:00

What's Up

15:30

From the Archives-Around Poland

16:00

News from Poland - Q & A - Chartshow

17:00

Day in Life - High Note

17:30

Q & A - Chart Show

18:00

News from Poland - Q & A - Chartshow

19:00

What's Up

19:30

Das Infomagazin aus Polen

20:00

News from Poland - Letter from Poland - Europe East

21:00

Day in Life - High Note

21:30

Europe East

22:00

News from Poland - Letter from Poland - Europe East

23:00

From the Archives-Around Poland

23:30

Central Europe Today

Polish Radio External Service DAB+

00:00

Russian Broadcast

00:30

Ukrainian Broadcast

01:00

English Broadcast

01:15

Russian Broadcast

01:45

English Broadcast

02:00

Radio Svoboda

03:00

English Broadcast

04:00

Russian Broadcast

04:30

Ukrainian Broadcast

05:00

Radio Svoboda

06:00

RFI Eutelsat 9E RFI Divers4

06:30

English Broadcast

07:00

RFI Eutelsat 9E RFI Divers4

07:30

English Broadcast

08:00

BBC WS Newsday - BBC Hot Bird

09:30

English Broadcast

10:00

Radio Svoboda – Radio Svoboda Hot Bird

11:00

English Broadcast

13:00

Russian Broadcast

13:30

German Broadcast

14:00

English Broadcast

15:00

Russian Broadcast

15:30

Belarusian Broadcast

16:00

English Broadcast

17:00

Russian Broadcast

17:30

English Broadcast

18:30

Russian Broadcast

19:00

Ukrainian Broadcast Polish Radio for Ukraine

20:00

English Broadcast

21:00

German Broadcast

21:30

English Broadcast

22:30

Russian Broadcast

23:00

English Broadcast

External Wschód

00:00

Падзеі, тэмы - Сацыял-грамадская рубрыка - Лыжка i відэлец. Audycja w języku białoruskim

00:30

Aktualności. Magazyn Informacyjny

01:00

Польша для всех и для каждого

01:30

Что, как, почему и зачем...?

02:00

Если вас интересует польское мнение...

02:30

Актуальные вопросы - Мое маленькое дело / Экономика, господа!- Музыкальная неделя

03:00

Aktualności. Magazyn Informacyjny

03:30

Из Польши и о Польше – по-русски

04:00

Падзеі, тэмы – Сацыял-грамадская рубрыка - Пульс эканомікі - Лыжка i відэлец. j. białoruski

05:00

Падзеі, тэмы – Сацыял-грамадская рубрыка - Пульс эканомікі - Лыжка i відэлец. j. białoruski

06:00

Падзеі, тэмы – Сацыял-грамадская рубрыка - Пульс эканомікі - Лыжка i відэлец. j. białoruski

07:00

Актуальні питання - Польща та Україна в Європі. Audycja w języku ukraińskim.

07:30

Актуальні питання - Польща та Україна в Європі. Audycja w języku ukraińskim.

08:00

Из Польши и о Польше – по-русски

08:30

Widziane z Polski

09:30

Польша для всех и для каждого

10:00

Что, как, почему и зачем...?

10:30

Если вас интересует польское мнение...

11:00

Aktualności. Magazyn Informacyjny

11:30

Из Польши и о Польше – по-русски

12:00

Widziane z Polski

13:00

Актуальные вопросы - Мое маленькое дело / Экономика, господа!- Музыкальная неделя

13:30

Польша для всех и для каждого

14:00

News from Poland - Q & A - Chart Show

15:00

Актуальные вопросы - Третий сектор

15:30

Падзеі, тэмы - Агляд падзеяў культуры. Audycja w języku białoruskim.

16:00

Актуальные вопросы - Третий сектор

16:30

Падзеі, тэмы - Агляд падзеяў культуры. Audycja w języku białoruskim.

17:00

Актуальные вопросы - Summa Technologiae -/Иностранцы в Польше/ Обратная связь

17:30

Dźwiękowy Magazyn Informacyjny

18:00

Актуальные вопросы - Третий сектор

18:30

Das Infomagazin aus Polen

19:00

Актуальні питання - Економіка та бізнес. Audycja w języku ukraińskim.

19:30

Актуальные вопросы - Summa Technologiae -/Иностранцы в Польше/ Обратная связь

20:00

Актуальные вопросы - Третий сектор

20:30

Актуальні питання - Економіка та бізнес. Audycja w języku ukraińskim.

21:00

Падзеі, тэмы - Палітычнае люстэрка – Усходнееўрапейская мазаіка - Агляд падзеяў культуры.

22:00

Aktualności. Magazyn Informacyjny

22:30

Падзеі, тэмы - Палітычнае люстэрка - Усходнееўрапейская мазаіка. Audycja w języku białoruskim

23:00

Актуальные вопросы - Мое маленькое дело / Экономика, господа!- Музыкальная неделя

23:30

Актуальні питання - Економіка та бізнес. Audycja w języku ukraińskim.