Drugi sezon serialu "Loki". Marvel wraca na odpowiednie tory?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Drugi sezon serialu "Loki". Marvel wraca na odpowiednie tory?
Kadr z drugiego sezonu serialu "Loki"Foto: MARVEL / Planet / Forum

Premiera drugiego sezonu serialu "Loki" zbliża się wielkimi krokami, na co fani Marvela czekają z niecierpliwością. Historia rozgrywa się po wydarzeniach z szokującego finału pierwszej części serii, a w produkcji zobaczymy nowe, jak i znane już twarze. – Szykuje nam się bardzo fajne widowisko – ocenia dziennikarz filmowy Dawid Muszyński.

  • Drugi sezon serialu "Loki" wkrótce będzie miał swoją premierę. Produkcja będzie dostępna w streamingu.
  • Serial kontynuuje opowieść o złoczyńcy z uniwersum Marvela, który tym razem staje się bohaterem.
  • Co trzeba wiedzieć przed premierą drugiego sezonu "Lokiego"? O tym opowiada dziennikarz filmowy Dawid Muszyński.

Drugi sezon "Lokiego". Co trzeba wiedzieć?

W nadchodzącej serii Loki nadal będzie współpracował z Agencją Ochrony Chronostruktury. Wraz ze swoimi towarzyszami oraz zespołem nowych i powracających postaci będzie poruszał się po stale rozwijającym się i coraz bardziej niebezpiecznym multiwersum.

Pierwszy sezon serialu zakończył się ujawnieniem nowego głównego złoczyńcy uniwersum Marvela. Następcą Thanosa stał się Kang Zdobywca. – Kanga mogliśmy później, w większej krasie, zobaczyć w "Ant-Manie". "Loki" kontynuuje tę historię Kanga, który próbuje zniewolić wszystkie gałęzie czasoprzestrzeni – opowiada Dawid Muszyński.

Czy do kolejnego sezonu trzeba się odpowiednio przygotować? – Trzeba obejrzeć pierwszy sezon. Mało tego, należy obejrzeć także nowego Ant-Mana ("Ant-Man i Osa: Kwantomania" - red.), żeby było wiadomo, o jakim przestępcy i skali zagrożenia rozmawiamy – radzi gość "Trójki do trzeciej".

Źródło: MarvelPolska/YouTube

Serial "Loki" powraca. Kiedy drugi sezon?

Drugi sezon produkcji Marvela będzie składał się z sześciu odcinków. Produkcja będzie dostępna w streamingu. Kolejny sezon trafi do widzów w Stanach Zjednoczonych 5 października. Z kolei fani z Polski będą mogli oglądać serial od 6 października.

W serialowej produkcji Loki kontynuuje podróż od złoczyńcy do bohatera. W początkach filmowego uniwersum Marvela syn Odyna i brat Thora był głównym antagonistą pierwszego filmu z grupą Avengers. – Dostajemy teraz drugą stronę Lokiego. Kiedy od niego zależy los świata, jest w stanie to unieść i stać się herosem. I nawet mu się to podoba – wyjaśnia Dawid Muszyński.

Najczęściej czytane:

Loki powraca. "Szykuje się nam bardzo fajne widowisko"

Choć na premierę kontynuacji przygód Lokiego trzeba jeszcze poczekać, niektórzy pracownicy mediów mogli już zapoznać się z pierwszymi odcinkami produkcji. – Miałem okazji zobaczyć pierwsze dwa odcinki. Muszę powiedzieć, że szykuje nam się bardzo fajne widowisko – ocenia dziennikarz filmowy.

Zdaniem Dawida Muszyńskiego wraz z nową produkcją Marvel "wraca na odpowiednie tory". – Jak wszyscy pamiętamy, ich ostatnie produkcje nie porywały. (...) "Loki" daje nam nadzieję, że ta wytwórnia ma nam jeszcze coś do zaproponowania w temacie superbohaterów – komentuje rozmówca Michała Żołądkowskiego.

Posłuchaj

4:38
Drugi sezon serialu "Loki". Marvel wraca na odpowiednie tory? (Trójka do trzeciej)
+
Dodaj do playlisty
+

 

***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Prowadzi: Michał Żołądkowski
Gość: Dawid Muszyński (dziennikarz filmowy)
Data emisji: 3.10.2023
Godziny emisji: 13.12

qch

Polecane