Nowa aplikacja i portal Trójki. Dlaczego warto z nich korzystać?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Nowa aplikacja i portal Trójki. Dlaczego warto z nich korzystać?
Aplikacja Trójki to nie tylko dostęp do programu radiowego, ale także podcastów i unikalnych audycji archiwalnychFoto: Shutterstock/VGstockstudio

Z okazji 60. urodzin Programu 3 Polskiego Radia  Trójka przygotowała dwie niespodzianki dla swoich słuchaczy. Po pierwsze zmieniony portal. Użytkownicy znajdą na nim wszystkie informacje dotyczące ich ulubionej stacji radiowej, ale zaprezentowane w atrakcyjny sposób. – Całkowicie nowy dizajn, całkowicie nowa technologia, dużo szybszy i bardziej intuicyjny interfejs  – wylicza Grzegorz Kowalski, szef IT w portalu Polskiego Radia.

– To, co się nie zmienia to fantastyczny kontent. Macie dostęp do swego dawnego radia, do podcastów, do archiwalnych audycji, do ramówki, do treści wideo  takich jak koncerty, a także do newsów, publicystyki, muzyki, kultury – opowiada rozmówca Moniki Suszek. Nowy portal Trójki to także łatwa możliwość skontaktowania się z prowadzącymi audycje.

To nie koniec niespodzianek w dniu urodzin Trójki. Słuchacze będą mogli również skorzystać z uruchomionej w piątek aplikacja Programu Trzeciego. – Aplikacja daje oczywiście dostęp do radia, podcastów, audycji archiwalnych czy koncertów, ale pozwala również  na ustawienie przypomnienia o swojej ulubionej audycji. Posiada także tryb samochodowy – mówi Grzegorz Kowalski, przedstawiając atuty aplikacji. Tryb samochodowy ma wyeliminować nadmiar informacji na wyświetlaczu, które mogłyby rozproszyć kierowcę. Stąd ciemniejszy ekran i pojawiająca się jedynie informacja o słuchanej aktualnie audycji czy podcaście. 

Czytaj także:

Aplikacja mobilna trojka.polskieradio.pl jest już dostępna w sklepach internetowych. 

Posłuchaj

1:41
Nowa aplikacja i portal Trójki. Urodzinowe prezenty Programu 3 Polskiego Radia dla Słuchaczy (Trójka do trzeciej)
+
Dodaj do playlisty
+

 

***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Prowadzi: Mateusz DrozdaWitold LazarTomasz Miara
Autorka materiału reporterskiego: Monika Suszek
Data emisji: 1.04.2022
Godzina emisji: 13.20

gs

Polecane