Natalia Nykiel oswaja demony w nowej piosence

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Natalia Nykiel oswaja demony w nowej piosence
Natalia Nykiel promuje nowy singiel "Demony"Foto: Łukasz Zabłocki

– Wychodzę z założenia, że dobrze jest zdawać sobie sprawę ze swoich demonów, żeby jaśniej odbierać tę kolorową stronę życia – mówi Natalia Nykiel. "Demony" to tytuł najnowszego utworu wokalistki.

  • Natalia Nykiel jest finalistką drugiej edycji programu "The Voice of Poland" (2013).
  • Wydała do tej pory trzy albumy studyjne: "Lupus Electro" (2014), "Discordia" (2017) i "Regnum (2022)".
  • W 2018 roku wystąpiła w łódzkiej Atlas Arenie jako gość specjalny koncertu zespołu 30 Seconds to Mars.

Podczas wizyty w "Programie Środka" Natalia Nykiel wraz z prowadzącym Tomaszem Żądą wysłuchała jednego ze swoich starszych utworów. – Lubię swoje piosenki, ale bardzo rzadko mi się zdarza, że słucham ich sama w domu. Gdy jestem gdzieś ze znajomymi albo jadę samochodem i włączy mi się moja piosenka z playlisty, to ją zazwyczaj przełączam – wyznała wokalistka.

Muzyczne podróże wolnego ptaka

Natalia zdradziła też, dlaczego od początku swej kariery pozostaje wierna brzmieniom muzyki elektronicznej. Ja po prostu czuję, że to są moje buty, w których czuję się najlepiej – powiedziała. Nie znaczy to jednak, że w jej artystycznym życiorysie nie zachodzą żadne zmiany. Nie tak dawno zakończyła współpracę z wytwórnią płytową Universal Music oraz z wieloletnim producentem Michałem "Foxem" Królem.

– Jestem teraz takim wolnym ptakiem, który sobie sprawdza różne nowe sytuacje – stwierdziła wokalistka. – Trochę sobie podróżuję muzycznie i bardzo mi się podoba – dodała, nawiązując do obecnej współpracy z producentami z Portugalii i Stanów Zjednoczonych.

Oswojone demony

Najnowsza piosenka Natalii Nykiel nosi groźny tytuł "Demony". Artystka zapewniała jednak, że nie ma się czego bać. – Wychodzę z założenia, że dobrze jest zdawać sobie sprawę z tych demonów, żeby jaśniej odbierać tę kolorową stronę życia. Im większą mamy świadomość tych ciemniejszych stron, tym bardziej możemy cieszyć się tym, co się dzieje superdobrego w naszym życiu.


Posłuchaj

6:27
Natalia Nykiel o piosence "Demony" (Program Środka/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Czytaj też:

***

Tytuł audycji: Program Środka
Prowadzi: Tomasz Żąda
Gościni: Natalia Nykiel (wokalistka)
Data emisji: 11.04.2024
Godzina emisji: 12.15

kc/mpkor

Polecane