Trójka w Jastarni. Prezes Polskiego Radia: to będzie tradycja

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka w Jastarni. Prezes Polskiego Radia: to będzie tradycja
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Łukasz Ciechański/PR

– To była fantastyczna impreza, wspaniali wokaliści, świetni artyści, dynamiczne, energetyczne piosenki – mówiła prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o wielkim koncercie "Wakacyjne Hity Wszech Czasów", który odbył się w Jastarni. Festiwalowa Trójka odwiedzi wkrótce także Opole i Zabrze! 


KONCERT jastarnia.jpg
Za nami wielkie muzyczne emocje. "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" w Jastarni

– Nie pamiętam, kiedy ostatnio tyle śpiewałam. Podobali mi się wszyscy: Sylwia Grzeszczak, Arash, z Urszulą śpiewałam "Konika na biegunach", krzyczałam całymi płucami – wspominała Agnieszka Kamińska. – Jestem szczęśliwa, daliśmy czadu – dodała prezes PR.


Posłuchaj

2:18
Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska podsumowuje "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" (Trójka do trzeciej)
+
Dodaj do playlisty
+

 

– To pierwsze wyjście Trójki do ludzi po długim czasie pandemii, wszyscy tego chcieliśmy, także artyści, którzy byli bardzo spragnieni kontaktu z publicznością. Jacy byli szczęśliwi z tego powodu, że mogą zaśpiewać dla ludzi, którzy bawili się z podniesionymi rękami, również szczęśliwi, że mogą być razem, na powietrzu – podkreślała Agnieszka Kamińska i zapowiedziała, że "to dopiero początek".

Prezes Polskiego Radia zapewniła, że koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" stanie się imprezą cykliczną. – Trójka w Jastarni – to będzie tradycja – podsumowała Agnieszka Kamińska.

***

W sobotę (7 sierpnia) Trójka transmitowała – organizowany wraz z TVP2 i TVP3 – koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" w Jastarni. Na miejscowej plaży wystąpili m.in.: Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Czerwone Gitary, Piersi, Feel, Łzy, Loka, Big Day, Damian Ukeje, Sebastian Riedel, Felicjan Andrzejczak, a także gwiazda z zagranicy – wokalista i producent muzyczny – Arash. Koncert prowadzili Marzena Kawa (TVP i radiowa Jedynka) i Karol Gnat (radiowa Trójka). Koncert rozpoczął się o godz. 20 i trwał ponad dwie godziny.

W ramach muzycznej rozgrzewki przed transmisją koncertu, wprost z plaży Łukasz Ciechański poprowadził audycję "Departament rytmu". O koncercie mówiliśmy także w innych audycjach oraz serwisach informacyjnych.

"


Ciechański Turski 1200 Jastarnia.jpg
"Zaproście mnie jeszcze!" Podsumowanie Muzycznego Weekendu w Trójce

Dla uczestników wydarzenia Trójka przygotowała niespodzianki – wystarczyło sfotografować się na tle logotypu Trójki (umieszczonego na flagach, balonach, studiu plenerowym) i wrzucić zdjęcie na Instagram z oznaczeniem @trojka_polskieradio i hasztagiem #trojkajastarnia. Na autorów zdjęć czekały – w namiocie stacji w Jastarni – Trójkowe gadżety.

***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Prowadzi: Mateusz Drozda
Autor rozmowy: Paweł Turski
Data emisji: 09.08.2021
Godzina emisji: 12.35

mk

Polecane