Od autora recenzji do jurora festiwalowego. Trwa konkurs "Skrytykuj!"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Od autora recenzji do jurora festiwalowego. Trwa konkurs "Skrytykuj!"
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock

"Skrytykuj!" to prawdziwa gratka dla młodych kinomanów, którzy potrafią bez końca dyskutować o filmach. Wystarczy napisać recenzję dotyczącą wybranego dzieła. Autor najlepszej zasiądzie w festiwalowym jury.

Pasje warto rozwijać w każdym wieku. Młodzież interesująca się kinem ma do tego doskonałą okazję już teraz. "Skrytykuj!" to konkurs na najlepszą recenzję, wideo recenzję lub podcast filmowy.  Zwycięzca otrzyma możliwość uczestniczenia w cyklu wirtualnych spotkań prowadzonych przez profesjonalistów. Jednym z nich jest Jerzy Armata, dyrektor artystyczny Tarnowskiej Nagrody Filmowej – wyjaśnia Tytus Ciski z Instytutu Audiowizualnego Filmoteki Narodowej.

"Skrytykuj.pl – trailer" / Skrytykuj

To jednak nie koniec nagród.  Podczas odbywającego się w czerwcu festiwalu laureat będzie pełnił rolę młodzieżowego jurora i wręczy statuetkę twórcy wybranego filmu – dodaje Ciski. Jedynym kryterium udziału jest wiek.  Wydarzenie skierowane jest do osób w wieku 1621 lat – uściśla organizator. 

Posłuchaj

2:05
"Skrytykuj!" konkurs dla młodych kinomanów (Trójka do Trzeciej)
+
Dodaj do playlisty
+

Tarnowska Nagroda Filmowa to festiwal wybranych polskich filmów pełnometrażowych. W tym roku przegląd odbędzie się po raz 35. Prace konkursowe nadsyłać można do końca lutego. 

"

🚀 Wystartowała kolejna edycja 🔥konkursu Skrytykuj❗🔥 na najlepszą recenzję, wideoreceznję lub podcast. Laureatka bądź...

Opublikowany przez Skrytykuj.pl Środa, 3 lutego 2021

***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Autor: Piotr Firan
Gość: Tytus Ciski (Filmoteka Narodowa, Instytut Audiowizualny) 
Data emisji: 05.02.2021
Godzina emisji: 13.39

Polecane