Lamy z Palamy podbijają świat

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Lamy z Palamy podbijają świat
Trójkowa pluszowa lama z PalamyFoto: Kuba Jamrozek

Podobno "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach". Tym razem jednak okazuje się, że pasja do tworzenia wzmacnia rodzinne więzy, a pluszowa lama stała się niezwykłym, znakomitym spoiwem.

Wszystko zaczęło się od wizyty w zoo i spotkania z żywymi lamami, które zachwyciły dzieci. Bardzo chciały mieć taką zabawkę, jednak w sklepiku były rekiny, wielbłądy, słonie, ale nie lamy. Rodzice, Irena i Krzysztof, postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce.


shutterstock_ostronosy 1200.jpg
Na spacerze z ostronosami

Posłuchaj

5:16
Pluszowe lamy podbijają świat! (Zapraszamy na weekend/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Pojawia się jednak pytanie, skąd było wiadomo, jak taka pluszowa lama miała wyglądać? – Trzeba popatrzeć na mojego męża i wtedy sprawa się wyjaśni. On chyba był największą inspiracją – śmieje się pani Irena.

Wraz z mężem przyznaje, że pierwsza lama bardziej przypominała żyrafę. Na dodatek, ponieważ była tworzona z tego, co było pod ręką, miała kolor... różowy!

Teraz lamy z Palamy podbijają świat: mają własne paszporty, w nich wpisane swoje imiona, zawód, jest nawet miejsce na pieczątki z miejsc, które odwiedziły. Co więcej – stworzone dla dzieci, podbijają także serca dorosłych. I to niezależnie od płci.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy na weekend
Autor materiału reporterskiego: Jakub Jamrozek
Data emisji: 12.09.2020
Godzina emisji: 9.35

pr/kr

Polecane