Paweł Mucha: prezydent jest gotów do debaty z Rafałem Trzaskowskim

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Paweł Mucha: prezydent jest gotów do debaty z Rafałem Trzaskowskim
Paweł Mucha: są spełnione wszelkie warunki, żeby Polsce zostały wypłacone środki z KPOFoto: PR

– W II turze oceniamy programy, umiejętności, znajomość polskich spraw u kandydatów. Za Andrzejem Dudą stoi ogromny dorobek tej prezydentury, ale i plany na przyszłość – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia minister w Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. Podkreślił, że prezydent jest gotowy do debaty z Trzaskowskim.

Posłuchaj

12:48
Paweł Mucha: prezydent jest gotów do debaty z Rafałem Trzaskowskim (Salon Polityczny Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+
 

– Andrzej Duda będzie zabiegał o głosy Polaków. Ma kilkanaście procent przewagi. Ciężka praca to znak charakterystyczny prezydenta. Mamy bardzo dobry program – dodał.

pad pap 1200.jpg
Andrzej Duda: prezydentura Rafała Trzaskowskiego będzie zmierzała do obalenia rządu

"Prezydent musi dotrzymywać słowa"

Minister Kancelarii Prezydenta przekonywał, że "na spotkaniach z ludźmi Andrzej Duda wypada lepiej niż jego przeciwnik". – Nie musi się uczyć polskich spraw. Rafał Trzaskowski nie pamiętał np. o tym, że był posłem. To sprawa fundamentalna, bo świadczy o wrażliwości na polskie sprawy – podkreślał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– W II turze oceniamy programy, umiejętności, znajomość polskich spraw u kandydatów. Za Andrzejem Dudą stoi ogromny dorobek tej prezydentury, ale i plany na przyszłość – wskazywał.

Paweł Mucha tłumaczył, że "trzeba wyciągać wnioski, ale to dopiero po tym, jak będą pełne wyniki". – Wokół nich będziemy przedstawiać program i budować propozycje – mówił.

– Dla młodych Polaków to ważne, czy będziemy mieli prezydenta, który dotrzymuje słowa – dodał. Podkreślił, że Andrzej Duda jest gotów do debaty z Rafałem Trzaskowskim. – Nie ulega dla mnie wątpliwości, że wygrał obie dotychczasowe – ocenił Mucha.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Audycja: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Paweł Mucha (Kancelaria Prezydenta RP)
Data emisji: 29.06.2020
Godzina emisji: 8.13

kstar/ml

Polecane