Agnieszka Ścigaj: Władysław Kosiniak-Kamysz to polityk, który potrafi przyznać, że popełnił błędy

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Agnieszka Ścigaj: Władysław Kosiniak-Kamysz to polityk, który potrafi przyznać, że popełnił błędy
Agnieszka ŚcigajFoto: Trójka

- W Polsce trzeba dokonać zmian i trzeba szukać sojuszników. My jako Kukiz'15 mieliśmy cel, by wprowadzić poważne zmiany ustrojowe. Sojuszników znaleźliśmy w PSL. Władysław Kosiniak-Kamysz swoją postawą udowodnił, że jest za tymi zmianami - mówiła w Programie 3 Polskiego Radia Agnieszka Ścigaj, poseł Koalicji Polskiej.

Posłuchaj

Agnieszka Ścigaj o koalicji KUKIZ'15-PSL (Salon polityczny Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

– Zrobimy wszystko, żeby wiedzieli, że "wilk, który dzisiaj przebiera się w owczą skórę", tak naprawdę jeszcze kilka lat temu wprowadzał podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat, czyli program zwany przez wielu "Pracą do śmierci". Nie pozwolimy, żeby pan Władysław Kosiniak-Kamysz uzyskał zbiorową amnezję w Polsce. Nie pozwolimy na to, żeby Polacy zapomnieli, kto im chciał taką przyszłość zafundować - oświadczył w środę rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Adam Bielan. Do jego słów odniosła się w Programie 3 Polskiego Radia Agnieszka Ścigaj.

Bielan 1200.jpg
"Porozumienie jest i pozostanie w Zjednoczonej Prawicy". Adam Bielan o sporze w obozie rządzącym

- Każdy polityk ma za sobą lepsze lub gorsze decyzje. Najważniejsza jest chęć wprowadzenia poważnych zmian - powiedziała poseł. - Gdyby ktoś miał dobrą intencję, może wyszukać wiele rozwiązań w polityce społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza, z których PiS do dziś dobrze korzysta. Jest sporo jego decyzji, z którymi możemy polemizować, ale miał też swoje argumenty - dodała. 

Więcej w zapisie całej audycji, zapraszamy do wysłuchania.

***

Audycja: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Agineszka Ścigaj (Koalicja Polska)
Data emisji: 30.04.2020
Godzina emisji: 7.42

ml

Polecane