Wiceminister kultury: wszystko co obiecaliśmy Polakom staramy się realizować

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wiceminister kultury: wszystko co obiecaliśmy Polakom staramy się realizować
Jarosław SellinFoto: Trójka

– W dalszym ciągu jesteśmy wiarygodni jako partia. Przez trzy lata udowadnialiśmy to Polakom. Wszystko, co im obiecaliśmy, staramy się realizować – powiedział w "Salonie Politycznym Trójki" Jarosław Sellin.

Posłuchaj

Jarosław Sellin gościem Trójki (Salon polityczny Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Wiceminister kultury w rządzie Zjednoczonej Prawicy wymienił w audycji najważniejsze według niego wydarzenia zeszłego roku. Było to m.in. przekwalifikowanie Polski na kategorię "kraju rozwiniętego" przez agencję FTSE Russell, a także obchody stulecia niepodległości.

– Pomimo malkontenctwa opozycji, która twierdziła, że nic nie robimy, obchody okazały się sukcesem. Począwszy od koncertu 10 listopada, który w pięciu różnych telewizjach obejrzało łącznie 7 milionów osób, były też setki wydarzeń lokalnych. Łącznie, 6 milionów osób zadeklarowało, że 11 listopada wyszło z domów żeby świętować stulecie – wylicza Sellin.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Wiceminister kultury zapowiedział, że jego parta będzie chciała walczyć o wyższą frekwencję w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

– W tym głosowaniu ona jest niska. Jako polityk liczę, że będzie wysoka. To będą ważne wyborystwierdził Sellin i dodał: - Jeśli chodzi o wybory samorządowe to tutaj mieliśmy przede wszystkim zwycięstwo PiS. To czwarte wybory z rzędu, które Zjednoczona Prawica wygrała. W wielkich miastach generalnie przegrali kandydaci partyjni.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Jarosław Sellin (wiceminister kultury)
Data emisji: 31.12.2018
Godzina emisji: 8.14

pz/kw

Polecane