Dąbrowska śpiewała Osiecką - zobacz wideo!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Dąbrowska śpiewała Osiecką - zobacz wideo!
Katarzyna Dąbrowska w Trójce wystąpiła z recitalem piosenek Agnieszki OsieckiejFoto: Andrzej Bołdaniuk

Aktorka i piosenkarka Katarzyna Dąbrowska 3 marca wystąpiła w Trójce z recitalem piosenek Agnieszki Osieckiej. Koncert zbiegł się z 16. rocznicą śmierci autorki ponad dwóch tysięcy tekstów piosenek. Rocznica przypada 7 marca.

Posłuchaj

Na koncert Katarzyny Dąbrowskiej zaprasza Janusz Deblessem
+
Dodaj do playlisty
+


Koncert odbył się 3 marca 2013 o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Koncert był transmitowany na antenie Trójki.

Katarzyna Dąbrowska jest aktorką stołecznego Teatru Współczesnego. Jej pasją jest także śpiewanie. Kiedy była jeszcze w liceum wzięła udział w Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie, gdzie otrzymała Grand Prix w kategorii amatorów.

W 2006 roku zajęła I miejsce w IX Konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej". Jest laureatką III miejsca Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (2007) i I miejsca Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (2007) oraz II Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Kate w przedstawieniu "Tańce w Ballybeg" na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, a także wielu innych nagród i festiwali krajowych i zagranicznych.

Katarzyna Dąbrowska przygotowuje się teraz do wydania płyty z piosenkami Agnieszki Osieckiej. W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej artystka wystąpiła z towarzyszeniem zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Polecane