Hey: to będzie bardzo ciekawy rok

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Hey: to będzie bardzo ciekawy rok
Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk w studiu Trójki Foto: Dariusz Kawka

- Gdybym dziś powiedziała, co będzie w przyszłości, słuchacze mogliby tego nie przeżyć. Warto czekać na przyszłość - pół żartem, pół serio stwierdziła Kasia Nosowska po koncercie zespołu Hey w Trójce. Jedno jest pewne - zespół nie spoczywa na laurach.

Posłuchaj

- Jawi się przed nami świetlana przyszłość - Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk po koncercie
+
Dodaj do playlisty
+

Z materiałem z albumu "Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan" Hey zagrał dopiero kilka koncertów i, jak podkreślali muzycy w rozmowie z Piotrem Stelmachem, na kolejnych występach fani mogą spodziewać się jeszcze lepszej formy zespołu, niż ta zaprezentowana w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. - Wyglądamy kolejnych koncertów, ale jednocześnie już coś się kotłuje związanego z przyszłością zespołu Hey...  i nie tylko - wyznała tajemniczo Kasia Nosowska .

Gitarzysta grupy dodał, że na mówienie o konkretach jest za wcześnie, tym bardziej, że wszystko jeszcze może się zmienić. Najpierw trzeba znaleźć dystans do ostatniego albumu.

- Teraz bardzo ciężko pracujemy fizycznie, robimy teledysk i to będzie wyjątkowa rzecz, nawet - jeśli chodzi o karierę zespołu Hey - przełom - zapowiedział Paweł Krawczyk .

Już w ramach pracy nad płytą każdy z członków grupy przygotował własny teledysk nakręcony telefonem komórkowym. Impresje te można oglądać na oficjalnym kanale grupy na YT . - Tym razem będziemy teledysk współtworzyć - dodała wokalistka.

Jak Nosowska wspomina pierwsze momenty i sukcesy grupy? Dlaczego początki były szokujące? Posłuchaj całej rozmowy!

Polecane