Kaśka Sochacka: Dobrze mi w cieniu

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kaśka Sochacka: Dobrze mi w cieniu
Kaśka Sochacka nie lubi być celebrytką.Foto: Polskie Radio

– Kompletnie nie lubię być celebrytką, nie po to robię to wszystko – zapewnia Kaśka Sochacka. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek niedawno opublikowała drugi singiel zapowiadający jej nową płytę. Piosenka nosi tytuł "Szum".  

Kariera Kaśki Sochackiej od kilku lat jest na krzywej wznoszącej. Niemal wszystkie 27 koncertów z zakończonej niedawno trasy Madison Tour zagrała w salach wypełnionych do ostatniego miejsca. Choć fani ją uwielbiają, ona sama nie czuje się gwiazdą. – Kompletnie nie lubię być celebrytką. Nie po to robię to wszystko. Dobrze mi w cieniu – mówi w rozmowie z Tomaszem Żądą.

Pod koniec 2019 roku do stacji radiowych trafiła "Wiśnia" – pierwszy wielki przebój w karierze Sochackiej. 17 stycznia 2020 roku piosenka znalazła się na pierwszym miejscu "Listy przebojów Programu 3". – To było niesamowite uczucie – przyznaje piosenkarka.

Przebojowy "Szum" w eterze

W kwietniu 2024 roku ukazał się "Szum", drugi – po piosence "Madison" – singiel zapowiadający drugą płytę długogrającą Kaśki. – Wydaje mi się, że "Szum" jest trochę inny, niż moje pozostałe piosenki, ale chyba jest ciągle w moim stylu – mówi artystka. Premiera albumu zaplanowana jest na jesień tego roku.

"Szum" ma szansę dołączyć do katalogu hitów Kaśki Sochackiej. Jest często grany w wielu stacjach radiowych, w tym w Trójce. – Wzrusza mnie bardzo, że moje piosenki są dla wielu słuchaczy ważne i ciągle są w eterze – zapewnia wokalistka.

Zobacz też:

kc

Polecane