Trójka pyta, czyli oddajemy głos słuchaczom. Zbuduj z nami wspaniałe radio!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka pyta, czyli oddajemy głos słuchaczom. Zbuduj z nami wspaniałe radio!
W ramach kampanii Dyrektorka stacji Agnieszka Szydłowska oprowadza po radiu jednocześnie zadając pytania słuchaczom i słuchaczkomFoto: VideoMill dla Polskiego Radia

Radiowa Trójka, jak całe Polskie Radio, przechodzi proces przebudowy, który z jednej strony wpisuje się w dyskusję o przyszłym kształcie mediów publicznych w Polsce, a z drugiej jest dialogiem z potrzebami słuchaczy. Świadomi zmian, które zachodzą we współczesnym świecie, chcemy się przyjrzeć temu, jak ewoluują oczekiwania naszych odbiorców.

Aby lepiej poznać oczekiwania obecnych i przyszłych odbiorców, radiowa Trójka przygotowała kampanię wiralową, w której dyrektorka stacji Agnieszka Szydłowska oprowadza po radiu, jednocześnie zadając pytania słuchaczom i słuchaczkom.

Pod adresem 3pyta.polskieradio.pl znajdą Państwo personalizowany film. Wspólnie odwiedzamy studio emisyjne, koncertowe studio im. Agnieszki Osieckiej oraz najstarsze studio radiowe w budynku przy Myśliwieckiej 3/5/7.

- Mamy dużo pomysłów, mamy dużo zapału do pracy, ale radia nie chcemy budować sami - przede wszystkim dlatego, że nie budujemy go dla samych siebie. Rozmowa z naszymi słuchaczami i słuchaczkami jest naturalnym punktem wyjścia dla naszych działań. Dlatego postanowiliśmy skorzystać z bardzo praktycznego narzędzia, jakim jest interakcja w internecie - mówi Agnieszka Szydłowska. 

Sprawdź także: 

 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie dostaniemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. A te dotyczą zarówno preferencji w kwestii poruszanych na antenie tematów, jak i sposobów, w jakie nasi słuchacze słuchają radia. 

 

Najczęściej czytane

Polecane