SnowFest 2022 – polska muzyka elektroniczna i zimowe szaleństwo już 4-5 marca

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
SnowFest 2022 – polska muzyka elektroniczna i zimowe szaleństwo już 4-5 marca
Dziewiąta edycja SnowFest odbędzie się w dniach 4-5 marca 2022 roku w SzczyrkuFoto: mat. promocyjne

W pierwszy weekend marca czeka nas SnowFest 2022 - jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w kraju. Zbliżająca się dziewiąta edycja SnowFest odbędzie się w dniach 4-5 marca 2022 roku w Szczyrku. Po raz kolejny razem zagoszczą tam zimowe sporty oraz starannie wyselekcjonowana muzyka, a całości dopełnią niezwykłe multimedialne show, pyszne jedzenie oraz niepowtarzalna atmosfera, która stała się znakiem rozpoznawczym tego zimowego festiwalu! 

SnowFest 2022 czeka nas już w pierwszy weekend marca. Do stolicy Beskidu Śląskiego – Szczyrku zawitają największe nazwiska muzyki elektronicznej, jak: legendarni 2manydjs, uwielbiani w kraju nad Wisłą Metrik i Culture Shock, wspólnie z genialnym MC Linguistics na mikrofonie oraz polska duma narodowa  Catz’n’dogz. SnowFest 2022 to także nazwiska, które rozpalają zmysły wszystkich miłośników hip hopu: najważniejszy duet ostatnich lat  PRO8L3M, czy liryczni królowie Łona i Webber z zespołem The Pimps.

Łona i Webber  Foto: Tomasz Kajszczarek Łona i Webber Foto: Tomasz Kajszczarek

To nie wszystkie nazwiska i sylwetki artystów, którzy zaszczycą swoją obecnością SnowFest Festival 2022, gdyż do składu dołączyli również: Rau Performance, Bitamina, rezydenci festiwalu Ros Addiction i Last Robots, ale także międzynarodowe sławy  Chase & Status, których nowy album ukaże się w maju, więc można spodziewać się przedpremierowo numerów z ich zapowiadanego krążka.


Najczęściej czytane

Bitamina  Foto: mat. promocyjne Bitamina Foto: mat. promocyjne

SnowFest Festival prezentuje zróżnicowany i eklektyczny program muzyczny, którego ważny trzon stanowić będzie także Strefa Jelenia. Pojawią się w niej rezydenci najlepszych polskich klubów: DJ NOZ, Felipe, 33Szczepan (Gombao33), Spisek Jednego, Punchline, DNTRT, Deyna, a na żywo wystąpią CatchUp i Święty Bass (Miły ATZ & Phunkill). Poza programem artystycznym na SnowFest odbędą się również zawody sportowe z udziałem topowych riderów freeski oraz snowboardzistów. Przeszkody pod skocznią Skalite po raz kolejny staną się miejscem ekwilibrystycznych pokazów oraz zawodów sportowych, które z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę  zarówno fanów, jak i samych uczestników. Na koniec ważna informacja: na miejscu czekać będzie specjalny foodmarket, skupiający najważniejszych wystawców gastronomicznych, którzy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień!


Last Robots  Foto: mat. promocyjne Last Robots Foto: mat. promocyjne

W Szczyrku na początku marca można spodziewać się świetnych warunków pogodowych, dlatego zachęcamy, aby już teraz planować pobyt na miejscu, kupno karnetów w niższych, promocyjnych cenach, a także rezerwować noclegi w zimowej stolicy Polski!

Więcej informacji na stronie: www.snowfest.pl

SnowFest Festival 2022 | 4-5 marca 2022 | Szczyrk/SnowFest Festival

mat. prasowe/krPolecane