"Święta bez granic 2019". Dodatkowa licytacja za nami!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Święta bez granic 2019". Dodatkowa licytacja za nami!
"Święta bez granic 2019" – licytacja w "Liście osobistej"Foto: PR

Podczas pięciu licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019" udało się zebrać już ponad 900 tys. złotych! W sobotniej "Liście osobistej" mieli Państwo kolejną okazję, by wesprzeć zdolne dzieci z niezamożnych rodzin.

Posłuchaj

"Święta bez granic 2019". Podsumowanie sobotniej licytacji w "Liście osobistej" (Serwis Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Dzięki ofiarności przyjaciół Trójki w tym roku odbyła się również dodatkowa licytacja w "Liście osobistej" Piotra Metza (sobota 21 grudnia, godz. 19.00-22.00):

– Legendarną gitarę Antymosa Apostolisa, na której nagrał drugą płytę zespołu SBB – z autografami: jego samego, a także Dariusza Kozakiewicza, Jana Borysewicza i Andrzeja Nowaka wylicytował Pan Piotr, który zaoferował 21 333 zł.


- Limitowana (numer 33) podwójna płyta winylowa wydana z okazji 50. urodzin Trójki trafi do Pana Dariusza, który zadeklarował 7000 zł.
Ale to nie koniec w niedzielę (22 grudnia) w "Trzeciej stronie medalu", między godz. 17.05 a 19.00, odbędzie się szósta licytacja! 

Zapraszamy do udziału w dodatkowej licytacji.

***

Podczas akcji charytatywnej "Święta bez granic 2019" pomagamy zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin. Są nie tylko utalentowane, ale też aktywne społecznie. Angażując się w różne działania, swoim talentem dzielą się z innymi.

Pomagając im, wspieramy nie tylko przyszłość ich samych, ale także zmieniamy lokalne społeczności. Stypendium jest dla tych dzieci szansą na rozwój i naukę tego, o czym marzą.

Jak co roku gorąco zachęcamy Państwa do udziału w akcji. Pomoc organizuje Fundacja Świętego Mikołaja, wieloletni partner Trójkowych akcji świątecznych.

***

Akcję charytatywną mogą także Państwo wspomóc na trzy inne sposoby:

– kupując płytę "Święta bez granic 2019" (premiera 29 listopada), która będzie wyjątkowa, choćby z tego powodu, że jest na niej już dwudziesta (!) opowieść o Karpiu zatytułowana "Dwudziesty raz…". Piosenkę śpiewają znakomici polscy wokaliści i wokalistki. Oprócz "Karpia" na płycie znajdą Państwo utwory najwyższej próby (świąteczne i nie tylko). Całkowity dochód ze sprzedaży tego wydawnictwa zostanie przekazany na pomoc stypendialną dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja. 

– wysyłając SMS o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT). SMS działa od 15 listopada 2019 do 15 stycznia 2020 r. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu.

– dokonując wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja:
37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem "Trójka – darowizna na stypendia" lub wpłacając on-line poprzez stronę: mikolaj.org.pl/swietabezgranic.

Polecane