Szansa na drugie życie

Ania, Jola i Wiktoria nie mogły dłużej mieszkać w swoich rodzinnych domach lub w rodzinach zastępczych. Wszystkie trzy znalazły schronienie w mieszkaniu treningowym prowadzonym przez Fundację "Po Drugie".

Szansa na drugie życie

Zdjęcie ilustracyjne

Foto: Enrika Samulionyte/Shutterstock.com

"Po Drugie" wspiera młodzież znajdującą się w kryzysie bezdomności. Ma to być ich pierwszy krok w drodze do pełnej samodzielności. Beneficjentami programu Fundacji są przede wszystkim dziewczęta i chłopcy po placówkach resocjalizacyjnych, socjalizacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych. Oferta pomocy kierowana jest do mieszkańców Warszawy i została dofinansowana ze środków miasta st. Warszawy.

***

Zapraszamy na reportaż "Jedno mieszkanie, trzy historie", którego autorką jest Marta Rebzda. Reportaż nadamy w czwartek (29 czerwca) o godz. 18.15.