Magda Jethon nie jest już dyrektorem Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Magda Jethon nie jest już dyrektorem Trójki
Była dyrektor Trójki Magda Jethon Foto: Gabriela Darmetko

Zarząd Polskiego Radia S.A. na posiedzeniu w dniu 8 stycznia podjął decyzję o zmianach na kierowniczych stanowiskach w Spółce.

Nowy zarząd odwołał ze stanowiska dyrektor Programu Trzeciego Magdalenę Jethon w związku z rozwiązaniem umowy o pracę - na jej prośbę - za porozumieniem stron, przez poprzednie władze Polskiego Radia. Obecnie Trójką kieruje zastępca dyrektora, Anna Krakowska.

Zarząd odwołał też Kamila Dąbrowę ze stanowiska dyrektora-redaktora naczelnego Programu Pierwszego. Pełnienie obowiązków dyrektora powierzył sekretarzowi redakcji, Marzenie Wyczółkowskiej.

Zarząd Polskiego Radia odwołał także dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej Mariusza Borkowskiego w związku z jego wnioskiem o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron i zaakceptowanie tego przez poprzednie władze spółki. Pełnienie obowiązków dyrektora powierzył sekretarzowi redakcji, Agnieszce Leo-Sielickiej.

Zarząd odwołał również dyrektora Polskiego Radia dla Zagranicy Juliusza Michała Maliszewskiego, powierzając jego obowiązki sekretarzowi redakcji, Alicji Duraj.

Z zajmowanej funkcji odwołano dyrektor Agencji Promocji Violettę Suchecką, powołując na to stanowisko Mirosławę Mieszkowską.

IAR

Polecane