Paweł Kukiz: jestem kandydatem antysystemowym

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Paweł Kukiz: jestem kandydatem antysystemowym
Paweł KukizFoto: Polskie Radio

Kandydat na prezydenta Paweł Kukiz deklaruje, że gotów jest do współpracy ze wszystkimi, którzy dążą do obalenia obecnego systemu politycznego.

Posłuchaj

Kandydat na prezydenta Paweł Kukiz o swoim pomyśle na prezydenturę (Salon polityczny Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

- Mogę dogadać się z każdym patriotą od lewa do prawa, który uważa, że konstytucja, która obecnie obowiązuje w Polsce, to archaiczny akt prawny, sankcjonujący porozumienie magdalenkowe - mówił gość "Wyborczego salonu politycznego Trójki".

Pytany o poszczególnych kandydatów startujących w wyborach prezydenckich powiedział, że gotów jest współpracować ze wszystkimi kandydatami antysystemowymi. Wśród nich wymienił Janusza Korwin-Mikkego, Mariana Kowalskiego oraz Grzegorza Brauna. Pytany o Magdalenę Ogórek, startującą pod szyldem SLD, powiedział: - Nie mam pojęcia. Ma ładną sukienkę.

Wybory prezydenckie 2015. Czytaj więcej >>>

Opublikowany kilka dni temu sondaż TNS Polska dla "Wiadomości" TVP pokazał, że na Pawła Kukiza gotowych jest głosować 11 proc. respondentów. Gość radiowej Trójki mówił, że liczy na to, iż uda mu się wejść do II tury. Jaka jest jego wizja prezydentury? Wyjaśnił to w rozmowie z Beatą Michniewicz.

***

Tytuł audycji: Wyborczy salon polityczny Trójki

Prowadzi: Beata Michniewicz

Gość: Paweł Kukiz (kandydat na prezydenta)

Data emisji: 5.05.2015

Godzina emisji: 8.13

asop/iwo

Polecane