Wraca "Trójka do potęgi"! Będzie nowa postać...

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wraca "Trójka do potęgi"! Będzie nowa postać...
Artur Andrus i Piotr Szwedes w "Trójce do potęgi"Foto: Fot.: Wojciech Adam Jurzyk

- 16 grudnia w Sali Kongresowej będzie wyjątkowe przedstawienie. Tylko w ten jeden wieczór wróci na deski spektakl "Trójka do potęgi". Dochód ze spektaklu zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach - mówi Zofia Sylwin.

Posłuchaj

"Trójka do potęgi" wraca na deski! (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Scenariusz do przedstawienia "Trójka do potęgi" - na podstawie książki, komedii kryminalnej, Grzegorza Miecugowa - stworzył Wojciech Zimiński, a całość wyreżyserował Wojciech Malajkat.

Na teatralnych deskach spotkali się profesjonalni aktorzy, m.in. Katarzyna Figura, Beata Ścibakówna, Mateusz Damięcki, Marek Kondrat, Daniel Olbrychski oraz aktorzy-amatorzy, tacy jak dziennikarze Trójki: Agnieszka Szydłowska, Artur Andrus, Marek Niedźwiecki. - Były także gwiazdy niezwiązane z aktorstwem, jak Maria Czubaszek, Urszula Dudziak, Justyna Steczkowska, czy Muniek Staszczyk – opowiada Zofia Sylwin.

- Ponieważ to była niezwykła przygoda, postanowiliśmy zafundować ją sobie i słuchaczom oraz widzom jeszcze raz, ale w nowej odsłonie. Stąd w tej detektywistycznej opowieści pojawił się nowy wątek, a więc także nowa postać. Na scenie zobaczymy też kilkunastu nowych artystów. O nowej postaci możemy tylko powiedzieć, że będzie uporczywa i będzie chciała za wszelką cenę dorobić. A jak będzie dorabiać, to Państwo zobaczą – zapowiada w Trójce Wojciech Malajkat.

Zobacz zdjęcia i posłuchaj relacji z dotychczasowych spektakli >>

"Trójka do potęgi" w nowej odsłonie z pewnością zaskoczy przyjaciół i Słuchaczy Trójki. Oprócz zawodowych aktorów w przedstawieniu ponownie pojawiają się gwiazdy znane z innych pól artystycznego działania. -Możemy już zdradzić, że będzie m.in. Kayah, Zbigniew Wodecki, Muniek Staszczyk, czy Zbigniew Hołdys – wylicza Wojciech Malajkat.

Dochód ze spektaklu 16 grudnia zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach. - Zakład opiekuje się bardzo ciężko chorymi dziećmi, często porzuconymi tuż po urodzeniu. Bardzo chcemy pomóc i dlatego ten spektakl jest wydarzeniem bardzo pięknym i bardzo ważnym. I mamy nadzieje, że nasi Słuchacze będą z nami – dodaje Zofia Sylwin.

Bilety są do kupienia na stronie eventim.pl
Słuchacze Trójki bardzo dobrze poznali już podopiecznych zakładu, pomagając im przy okazji poprzednich akcji.

(ed, ei)

Polecane