Suka: luksusowa reaktywacja

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Suka: luksusowa reaktywacja
Ronnie Wood, Keith Richards i Mick Jagger (od lewej) z zespołu The Rolling Stones. Koncert na moskiewskim stadionie Łużniki w sierpniu 1998.Foto: fot. PAP/EPA

Jedyny polski zespół, który w latach 90. grał covery The Rolling Stones, wystąpi w Trójce na szczególnym koncercie. Benedek, Smolik, Polak, Śledziewski. Nie przegapcie!

Posłuchaj

Marek Śledziewski w "Offensywie"
+
Dodaj do playlisty
+

- Mam nadzieję, że wystąpimy z taką energią, jakiej oczekiwaliby od nas Stonesi. Nie wiem, czy tańczę równie dobrze jak Jagger, ale postaram się coś z siebie wykrzesać - wyznał Marek Śledziewski, który zaśpiewa z Suką.

O tym, co zespół zaprezentuje podczas koncertu siódmej Offensywy De Luxe, muzyk nie chciał zbyt wiele powiedzieć. - Ten skład jest tajemniczy i mitologiczny, więc trzeba zostawić niespodziankę na piątek. Na pewno będzie to bardzo spontaniczny występ - zapewnił w rozmowie z Anną Gacek i Piotrem Stelmachem.

Swój udział w projekcie potwierdzili także: Sidney Polak, Janek Benedek i Andrzej Smolik. - Janek jest, moim zdaniem, ostatnim i jedynym gitarzaystą rockowym w tym kraju. Pozostał przy korzeniach, więc podczas piątkowego koncertu będę od niego oczekiwał bardzo wiele - dodał gość Trójki.

Posłuchajcie całej rozmowy! A na koncert "Offensywa De Luxe" zapraszamy w piątek, 18 stycznia o godz. 22.05.

Polecane