Magda Jethon i Dariusz Rosiak nominowani do Radiowych Nagród!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Magda Jethon i Dariusz Rosiak nominowani do Radiowych Nagród!
Magda JethonFoto: fot. PR/Wojciech Adam Jurzyk

Dyrektor Trójki została nominowana za zorganizowanie jubileuszu 50-lecia Trójki, który był jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych 2012 roku a Dariusz Rosiak za audycję "Raport o stanie świata".

 Po kilku latach przerwy Rada Programowa Polskiego Radia powróciła do nagradzania wyróżniających się dziennikarzy i twórców radiowych.
Nagroda Rady Programowej ma w szczególny sposób wyróżniać twórców, którzy działalność wyróżnia się szczególnymi wartościami nie tylko pod względem treści i formy, lecz także siły oddziaływania na słuchacza, a tym samym najpełniej realizuje misję Polskiego Radia. Decyzja o wyborze laureata zostanie podjęta w tajnym głosowaniu 19 grudnia 2012 roku.
Magda Jethon, dyrektor Trójki, została nominowana do nagrody za zorganizowanie jubileuszu 50-lecia Trójki, który okazał się wielkim sukcesem. Dariusz Rosiak został doceniony za jego autorską audycję "Raport o stanie świata",  w której omawiane są najważniejsze wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne z ostatnich 7 dni na świecie.
Pełną listę nominowanych do Radiowych Nagród znajdą Państwo tu>>>
W skład Rady Programowej Polskiego Radia S.A. wchodzą osoby legitymujące się dorobkiem i doświadczeniem w sferze kultury i mediów: Maciej Wojtyszko, Jerzy Bralczyk, Krzysztof Czabański, Teresa Maria Bochwic, Rafał Grupiński, Stanisław Janecki, Małgorzata Kidawa-Błońska, Krzysztof Knittel, Wojciech Kurdziel, Małgorzata Muzoł, Edward Pałłasz, Jan Poprawa, Andrzej Turski, Piotr Węgleński, Bożena Żelazowska. Gremium to jest odpowiedzialne za ocenę poziomu i jakości programu bieżącego oraz programów ramowych.

Polecane