Klara: Musiałam wypełnić tę lukę

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Klara: Musiałam wypełnić tę lukę
Klara i jej płyta "Away" Foto: źr. facebook.com/Klara

Mieszka w domu pod lasem, planuje zdawać międzynarodową maturę, a o współpracy z Arturem Gadowskim mówi "musiałam być twarda"!

Posłuchaj

Z Klarą Jędrzejewską rozmawia Marek Niedźwiecki
+
Dodaj do playlisty
+

Klara Jędrzejewska to zaledwie 17-letnia artystka, która sama pisze teksty i komponuje muzykę do swoich utworów, a profesjonalizm, z jakim to robi, zadziwia niejednego dorosłego. M.in. wokalistę IRY, który został producentem muzycznym jej debiutanckiego albumu.

/

- Chciałam, by ta płyta od początku do końca była mną, Klarą. Mieliśmy więc kilka sporów, ale postawiłam na swoim i wydałam album, z którego jestem dumna - opowiadała w "Markomanii", gdzie gościł ją Marek Niedźwiecki

Zaczęło się od wierszyków pisanych dla rozładowania negatywnych emocji i piosenek z bajek, które śpiewała na huśtawce. - Brak na rynku muzycznym artysty czy muzyki, która by mi w całości odpowiadała sprawił, że zdecydowałam się sama pisać teksty i komponować muzykę - wyjaśniła.

Kupując płytę "Away" na sklep.polskieradio.pl otrzymasz trójkową dwuzłotówkę! >>> 

Jak zapewnia Marek Niedźwiecki - wyszło cudownie. - Nie mogłem uwierzyć, że jesteś naszą polską Zosią-samosią, bo tak dobrze to brzmi, jest tak poukładane i konkretne. Faktycznie udało Ci się wypełnić lukę - podkreśla trójkowy dziennikarz. 

Klara śpiewa, gra na kilku instrumentach: gitarze akustycznej, ukulele, pianie, instrumentach klawiszowych i cymbałkach, a także rysuje, co widać na okładce płyty.

Więcej trójkowych rozmów i wydarzeń muzycznych znajdziesz TU >>>

Jakie plany ma młoda artystka i jak doszło do udziału jej przyjaciół w projekcie "Away", dowiesz się słuchając całej rozmowy Klary z Markiem Niedźwieckim.


Polecane