"Trójka do potęgi" wraca na deski!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
 "Trójka do potęgi" wraca na deski!
Foto: fot. PR/W. A. Jurzyk

- W czerwcu zakończyliśmy sezon i pożegnaliśmy się ze łzami w oczach. Jednak do Teatru Syrena wpłynęło tak wiele listów od widzów, że Wojtek Malajkat zadecydował o wznowieniu naszego spektaklu - mówi z radością Magda Jethon.

Posłuchaj

Magda Jethon i Piotr Stelmach o "Trójce do potęgi"
+
Dodaj do playlisty
+

Już od 3 września w Teatrze Syrena będzie można oglądać spektakl, który powstał z okazji 50. urodzin Programu Trzeciego. Na antenie Trójki już rozdajemy podwójne bilety na wrześniowe spektakle - zapraszamy do słuchania.

Scenariusz do przedstawienia "Trójka do potęgi" - na podstawie książki, komedii kryminalnej, Grzegorza Miecugowa - stworzył Wojciech Zimiński, a całość wyreżyserował Wojciech Malajkat. Na teatralnych deskach spotkali się profesjonalni aktorzy oraz aktorzy-amatorzy, którymi są dziennikarze naszej stacji. Zobacz zdjęcia i posłuchaj relacji z dotychczasowych spektakli >>

-Trzeba powiedzieć, że każdy spektakl jest inny, zawsze czekamy za kulisami na jakieś niespodzianki i one się zdarzają. Role żyją swoim życiem - zapewnia dyrektor Programu Trzeciego Magda Jethon w rozmowie z Piotrem Stelmachem.

Piotr
Piotr Stelmach w przerwie prób do spektaklu "Trójka do potęgi" w Teatrze Syrena. fot. Polskie Radio

Pełen repertuar dostępny na stronie Teatru Syrena.

Państwa uwadze polecamy także stronę jubileuszową 50lattrojki.polskieradio.pl , gdzie znajdują się wszelkie informacje o obchodach naszych urodzin.

Polecane