Trójka w Orkiestrze, Owsiak w Trójce!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka w Orkiestrze, Owsiak w Trójce!
Foto: (fot. wosp.org.pl)

XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest obecny na naszej antenie przez całą niedzielę. Ale to nie koniec! Już jutro zlicytujemy na jej cel dwa obrazy nazwane "Panorama Myśliwiecka, czyli Trójka do potęgi". Mamy też niespodziankę ...

Posłuchaj

Trójka na WOŚP, Jurek Owsiak w Trójce
+
Dodaj do playlisty
+

Z WOŚP i jej założycielem Jurkiem Owsiakiem byliśmy już od niedzielnego poranka. Wraz z nim uroczyście rozpoczeliśmy XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zakopanem. Stamtąd nasz reporter wraz z Jerzym Owsiakiem poleciał prosto do Warszawy. Przez cały dzień będziemy obserwujemy zbiórki pieniędzy przez wolontariuszy, licytacje oraz wszelkie imprezy towarzyszące akcji. Będziemy także obecni przy Wielkim Finale.

E.
E. Dwurnik

W tym roku będziemy jednak nie tylko obserwatorami. W poniedziałek, w trakcie popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" (godz. 16-19), Kuba Strzyczkowski zlicytuje dwa obrazy, z których dochód przeznaczymy na WOŚP.

Oba obrazy zostały namalowane specjalnie na ten cel i oba nazwano "Panorama Myśliwiecka, czyli Trójka do potęgi!".

Autorem pierwszego jest Edward Dwurnik, drugiego - Andrzej Dudziński

A.
A. Dudziński

Szczegóły TU>>

Czekają nas niesamowite emocje. Zapraszamy!

 XX finał WOŚP - relacja na żywo>>>

A teraz niespodzianka! Jurek Owsiak wraca do trójkowej redakcji - od 18 stycznia będzie prowadził na naszej antenie własną audycję!

Polecane