Trwa cykl "Trójka z dżemem - palce lizać!"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trwa cykl "Trójka z dżemem - palce lizać!"
Jan KobuszewskiFoto: PAP/JACEK TURCZYK

Do 1 kwietnia zostaną wyemitowane 84 odcinki opisujące, głosami twórców Trójki i osób z nią związanych, historię Programu 3 od momentu powstania do dziś. Nie zabraknie anegdot, śmiesznych historii i wielu wspomnień.

Posłuchaj

+
Dodaj do playlisty
+

Od kilku tygodni możemy słuchać na antenie Trójki cyklu autorstwa Marcina Gutowskiego "Trójka z dżemem – palce lizać!". Audycji można słuchać codziennie, od poniedziałku do soboty o godz. 7.40 i 16.35 oraz w niedziele o godz. 8.50 i 18.20.

 

Dźwięki wspomnieniowe, po emisji na antenie Trójki, gromadzimy na stronie internetowej i są dostępne dla słuchaczy w archiwum tej audycji. W pierwszym dowiedzieliśmy się, jak powstała Trójka i jakim kluczem dobierano pierwszych pracowników tej stacji. W kolejnych odcinkach o tym, jak Trójka stała się dowodem na to, że nawet najgorszej władzy może przez przypadek wyjść coś dobrego.

W jinglu zapowiadającym audycję występuje Jan Kobuszewski – dziadek Jacek ze słynnej rodziny Poszepszyńskich – humorystycznego słuchowiska napisanego przez Macieja Zembatego i Jacka Janczarskiego, przez wiele lat emitowanego na antenie Programu 3.

 

Cykl stanowi część bogatych obchodów 50-lecia Trójki, o których więcej piszemy TU>>

Polecane