Jak w Polsce żyje się studentom? Audycja Pauliny Wilk
Jak w Polsce żyje się studentom? Audycja Pauliny Wilk
Pod koniec roku akademickiego zastanawiamy się, jak w dobie powiększających się nierówności społecznych i kryzysu mieszkaniowego, żyje się studentom. W tle sprawa akademików, stołówek, stypendiów, całego zaplecza socjalnego. Czy studia w Polsce, mimo że są bezpłatne, są dostępne, uwzględniając cały kontekst społeczny? Oddajemy głos samym studentom, naszymi gośćmi są: Gabriela Wilczyńska - członkini Inicjatywy Pracowniczej, studentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim, Adam Ochwat - członek Inicjatywy Pracowniczej, student socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i Przemek Mitka - student socjologii na studiach magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Dodaj do playlisty