"Pierwsza Trójka – Lista Przebojów". Kaśka Sochacka niepokonana!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Pierwsza Trójka – Lista Przebojów". Kaśka Sochacka niepokonana!
Kaśka Sochacka nie ma sobie równych na liście TrójkiFoto: Wojciech Strozyk/REPORTER

Kaśka Sochacka z najnowszą piosenką "Szum" po raz drugi triumfowała w "Pierwszej Trójce – Liście Przebojów". W audycji pojawił się gościnnie Tomasz Makowiecki, który dał minikoncert.

Prowadzona przez Piotra Metza "Pierwsza Trójka – Lista Przebojów" to nowa odsłona zestawienia najpopularniejszych utworów tygodnia według słuchaczy Programu 3 Polskiego Radia. Jak dotąd odbyły się dwa notowania i w obu bezkonkurencyjna okazała się Kaśka Sochacka i jej "Szum".

Wokalistka ma jednak poważną konkurencję do pozycji lidera w następnym wydaniu listy. Tuż za jej plecami zadebiutował bowiem utwór "Beze mnie", pod którym podpisuje się combo Nene Heroine, Kasia Lins i Jan Tymoteusz. Trzecią lokatę sprzed tygodnia zachował Lenny Kravitz i jego "Human".


Po zaledwie jednym tygodniu z listą pożegnały się następujące piosenki: "Nothing To Do" zespołu Kings of Leon, "Maski" formacji Pablopavo i Ludziki, "Stara" w wykonaniu Jucho i "Coming Back To Me Good" grupy Kasabian.

źródło: YouTube / Kaśka Sochacka

Stałym punktem audycji "Pierwsza Trójka – Lista Przebojów" jest minikoncert zaproszonego do studia artysty. W tym tygodniu był nim Tomasz Makowiecki. Jego utwór "Lato w mieście" zajął w notowaniu 14. pozycję.

Zobacz wyniki 2. notowania "Pierwszej Trójki – Listy Przebojów"

Piotr Metz powrócił do Trójki, by zbudować z nami "Pierwszą Trójkę – Listę Przebojów". Zapraszamy do czynnego współtworzenia programu! Od Waszych głosów zależy powodzenie piosenek na Liście. Kolejne zestawienia pojawiają się na antenie Trójki w każdy piątek po godz. 19. Głosowanie zamykamy w piątek o godz. 12.

Aby oddać swój głos na listę, kliknij [TUTAJ]

kormp

Polecane