"Pierwsza Trójka – Lista Przebojów". Kaśka Sochacka triumfuje w notowaniu numer jeden!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Pierwsza Trójka – Lista Przebojów". Kaśka Sochacka triumfuje w notowaniu numer jeden!
Kaśka Sochacka na szczycie "Pierwszej Trójki – Listy Przebojów"Foto: mat. promocyjne

Dwanaście polskich i dziewięć zagranicznych utworów znalazło się w pierwszym notowaniu "Pierwszej Trójki – Listy Przebojów". Bezkonkurencyjna okazała się Kaśka Sochacka ze swoją najnowszą piosenką "Szum", która będzie królować na liście co najmniej do kolejnego piątku.

Po "zerowym" wydaniu nowej audycji Piotra Metza słuchacze Trójki mieli do dyspozycji sto utworów, na które mogli oddawać głosy. Na pierwsze notowanie "Pierwszej Trójki – Listy Przebojów" złożyło się ostatecznie 21 piosenek, bowiem "Stara" w wykonaniu Jucho oraz "Coming Back To Me Good" zespołu Kasabian zajęły ex aequo ostatnią, 20. lokatę.

"Szum" Kaśki Sochackiej

Potwierdziła się opinia, że Kaśka Sochacka to obecnie jedna z najjaśniej świecących gwiazd na rodzimej scenie muzycznej. Jej "Szum" wylądował na szczycie, a kolejne stopnie podium przypadły kompozycjom "Wreckage" grupy Pearl Jam oraz "Human" Lenny'ego Kravitza. Aż dwie piosenki umieściła w zastawieniu formacja Pablopavo i Ludziki – "Przetańczone serca" i "Maski" zajęły odpowiednio 7. i 18. miejsce.


Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz

Gośćmi specjalnymi audycji byli Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz, którzy dali w studiu przy ul. Myśliwieckiej minikoncert. Ich wspólny utwór "Kastet" wylądował na 11. pozycji. W programie nie obeszło się bez niespodzianek. Jedną z nich był telefon Piotra Metza do… mamy Radka Łukasiewicza, która zadeklarowała się jako wierna słuchaczka Trójki.

Zobacz wyniki 1. notowania "Pierwszej Trójki – Listy Przebojów"


Piotr Metz powrócił do Trójki, by zbudować z nami "Pierwszą Trójkę – Listę Przebojów". Zapraszamy do czynnego współtworzenia programu! Od Państwa głosów zależy powodzenie piosenek na Liście. Kolejne zestawienia pojawiają się na antenie Trójki w każdy piątek po godz. 19. Głosowanie zamykamy w piątek o godz. 12.

Aby oddać swój głos na listę, kliknij [TUTAJ]

pierwsza lista przebojów piotr metz 

***

Na audycję "Pierwsza Trójka – Lista Przebojów" w piątek (10 maja) zaprosił Piotr Metz

kc/kormp

Polecane