Urodziny Nowej Trójki - koncert: Artur Andrus i Joanna Kołaczkowska [ZOBACZ WIDEO]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Urodziny Nowej Trójki - koncert: Artur Andrus i Joanna Kołaczkowska [ZOBACZ WIDEO]
Artur Andrus na Trójkowej scenieFoto: Cezary Piwowarski/PR

Legenda radiowej Trójki, jaką bez wątpienia jest Artur Andrus, powrócił na antenę z urodzinową z audycją muzyczno-kabaretową. Towarzyszyła mu Joanna Kołaczkowska, znana m.in. z kabaretów Potem oraz Hrabi. Przeżyjmy to jeszcze raz! 

Źródło: serwis YouTube.com / oficjalny kanał Programu 3 Polskiego Radia 

Ekstraklasa kabaretu zawitała do studia przy Myśliwieckiej! Artur Andrus to pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, aktor, artysta kabaretowy i konferansjer. Jako prezenter radiowy przez wiele lat zabawiał Trójkowych słuchaczy swoim błyskotliwym humorem. Był współtwórcą oraz gospodarzem wielu wydań "Powtórki z rozrywki" oraz "Akademii rozrywki". W 2024 roku obchodziłby jubileusz 30-lecia pracy na antenie Trójki, gdyby nie wydarzenia, które zmieniły bieg historii rozgłośni.

Joanna Kołaczkowska przez dekadę tworzyła kabaret Potem. Od 2002 roku występuje z kabaretem Hrabi. Można ją także oglądać na deskach teatralnych – grała w spektaklach wystawianych m.in. przez warszawskie teatry Polonia, Dramatyczny i Kamienica.Rozrywka gwarantowana!

Andrus i Kołaczkowska występują wspólnie od lat, jeżdżąc ze swoim programem po całej Polsce. Każdy, kto już widział ich razem na scenie, wie, co go czeka, a ci, którzy spotkają się z nimi po raz pierwszy, z pewnością nie zapomną tego wieczoru.

***

Na program muzyczno-kabaretowy Artura Andrusa i Joanny Kołaczkowskiej zaprosiliśmy w niedzielę (21 kwietnia) o godz. 19.05.

kc/zch

Polecane