Budujemy Trójkę z Wami! 3pyta - czyli oddajemy głos słuchaczom

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Budujemy Trójkę z Wami! 3pyta - czyli oddajemy głos słuchaczom
Świadomi zmian, które zachodzą we współczesnym świecie, chcemy się przyjrzeć temu, jak ewoluują oczekiwania naszych odbiorców.Foto: PR3

Na tegoroczne Oscary nieco się z tym filmem spóźniliśmy, ale zawsze jest odpowiednia pora na budowanie wspaniałego radia. A to chcemy robić wspólnie z Wami. Zapraszamy na  3pyta.polskieradio.pl 

Uruchomiliśmy multimedialną stronę, dzięki której możecie podzielić się swoimi pomysłami na nową Trójkę. Wsłuchujemy się w Wasz głos. Ponadto na stronie czeka na Was spersonalizowany film i spacer po najważniejszych miejscach Trójki. Dziękujemy za każdą opinię, zaangażowanie i pomoc. To dla nas niezwykle ważne.

>>> Zapraszamy na  3pyta.polskieradio.pl  <<<

- Mamy dużo pomysłów, mamy dużo zapału do pracy, ale radia nie chcemy budować sami - przede wszystkim dlatego, że nie budujemy go dla samych siebie. Rozmowa z naszymi słuchaczami i słuchaczkami jest naturalnym punktem wyjścia dla naszych działań. Dlatego postanowiliśmy skorzystać z bardzo praktycznego narzędzia, jakim jest interakcja w internecie - mówi Agnieszka Szydłowska. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie dostaniemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. A te dotyczą zarówno preferencji w kwestii poruszanych na antenie tematów, jak i sposobów, w jakie nasi słuchacze słuchają radia. 

***

Polecane