"Lista przebojów Trójki" – na szczycie bez zmian

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" – na szczycie bez zmian
Anita LipnickaFoto: Darek Kawka/Polskie Radio

Anita Lipnicka utrzymała pozycję liderki "Listy przebojów Trójki" – jej "Amsterdam" pozostał na topie, wyprzedzając piosenki "Szkło" zespołu Echa oraz "Płonę" Pauli Romy.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu na podium nie znalazło się miejsce dla utworu "Pani mi mówi" grupy Cztery Pory Miłowania. W bezpośrednim sąsiedztwie wylądowały dwie kompozycje Kaśki Sochackiej – "Madison" (6.) i "Niebo było różowe" (7.).

Do czołowej dwudziestki notowania przebili się tym razem trzej panowie: Billy Joel z utworem "Turn the Lights Back On", Skubas z kawałkiem "W ogień" oraz Krzysztof Jaryczewski z piosenką "Piękny dzień". Zajęły kolejno miejsca od 18. do 20.

>>>Zobacz wyniki 98. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz głosuje za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji na maksymalnie 10 różnych (nie tych samych) utworów wybranych z listy, prezentowanych w czasie audycji.

Każdy uczestnik głosowania może oddać maksymalnie 10 głosów na różne utwory w danym tygodniowym notowaniu LPT, przyznając wybranym utworom punkty od 1 do 10, przy czym przyznana liczba punktów nie może się powtarzać. Każdy uczestnik głosowania może oddać liczbę głosów mniejszą niż maksymalna. Głosowanie zamykamy w piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (16 lutego) zaprosił Tomasz Miara.

Polecane