"Lista przebojów Trójki" – Lipnicka i Domagała wciąż niezwyciężeni

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" – Lipnicka i Domagała wciąż niezwyciężeni
Paweł Domagała wraz z Anitą Lipnicką znów triumfowali na "Liście przebojów Trójki".Foto: FOTON/PAP

Duet Anita Lipnicka i Paweł Domagała z utworem "Nic za złe" mocno trzyma się na szczycie "Listy przebojów Trójki". Z tronu nie strąciła go ani Kaśka Sochacka, ani zespół Cztery Pory Miłowania.

Anita Lipnicka z powodzeniem działa na muzycznej scenie od trzech dekad – najpierw jako wokalistka grupy Varius Manx, a później solo lub w duetach. Strzałem w dziesiątkę okazała się jej najnowsza muzyczna kolaboracja z Pawłem Domagałą, aktorem świetnie radzącym sobie także ze śpiewaniem i wymyślaniem chwytliwych piosenek. Ich wspólny utwór "Nic za złe" bardzo przypadł go gustu słuchaczom Trójki, którzy swymi głosami utrzymują go na szczycie listy nieprzerwanie od 1 marca.

Kolejne miejsca na podium przypadły piosenkom "Amsterdam" Anity Lipnickiej oraz "Pani mi mówi" zespołu Cztery Pory Miłowania. Tegotygodniowe premiery usadowiły się na trzech ostatnich miejscach notowania. Są nimi kolejno: "Przetańczone serca" formacji Pablopavo i Ludziki, "Human" Lenny'ego Kravitza oraz "Nie będziesz sama" Łukasza Drapały.

>>>Zobacz wyniki 105. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz głosuje za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji na maksymalnie 10 różnych (nie tych samych) utworów wybranych z listy, prezentowanych w czasie audycji.

Każdy uczestnik głosowania może oddać maksymalnie 10 głosów na różne utwory w danym tygodniowym notowaniu LPT, przyznając wybranym utworom punkty od 1 do 10, przy czym przyznana liczba punktów nie może się powtarzać. Każdy uczestnik głosowania może oddać liczbę głosów mniejszą niż maksymalna. Głosowanie zamykamy w piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (5 kwietnia) zaprosił Tomasz Żąda.


Polecane