"Lista przebojów Trójki" pod dyktando Anity Lipnickiej

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" pod dyktando Anity Lipnickiej
Anita Lipnicka w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. OsieckiejFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Utwór "Amsterdam" Anity Lipnickiej wciąż nie do pokonania! Po ósmym z rzędu triumfie na "Liście przebojów Trójki" wokalistka powinna już chyba otrzymać specjalną nagrodę od ambasady Holandii...

Nie sprawdziły się prognozy dotyczące ataku na szczyt przez grupę The Rolling Stones. Nowy singiel Micka Jaggera i spółki utrzymał czwartą lokatę sprzed tygodnia. Zaskoczeniem może być powrót na drugie miejsce zespołu Depeche Mode i wielkiego hitu "Ghosts Again", który powoli tracił już popularność. Trzecią lokatę okupują po raz kolejny bracia Kacperczyk z utworem "Syn okiennika", w którym gościnnie zaśpiewał Artur Rojek.

Do czołowej dwudziestki awansowali w tym tygodniu: zespół Black Radio z piosenką "Lubię, gdy kłamiesz" (18.), formacja Laibach z kawałkiem "The Engine of Survival (feat. Donna Marina Mårtensson)" (19.) oraz amerykański wokalista Teddy Swims z utworem "Lose Control" (20.).

Jest duża szansa na ożywienie w kolejnym notowaniu "Listy przebojów Trójki" – w puli do głosowania pojawiły się bowiem nowe piosenki takich gwiazd, jak Dawid Podsiadło, sanah, Daria Zawiałow czy grupa U2.

>>>Zobacz wyniki 78. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz może oddać maksymalnie pięć głosów za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji. Głosowanie zamykamy w piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (29 września) zaprosił Tomasz Miara.

Polecane