"Lista przebojów Trójki" – Anita Lipnicka po raz piąty

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" – Anita Lipnicka po raz piąty
Anita Lipnicka w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. OsieckiejFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Anita Lipnicka obroniła prowadzenie, a bracia Kacperczyk wraz z Arturem Rojkiem znów musieli zadowolić się drugą lokatą – to najważniejsze fakty związane z 75. notowaniem "Listy przebojów Trójki".

Piosenka "Amsterdam" w wykonaniu Anity Lipnickiej na dobre usadowiła się na szczycie "Listy przebojów Trójki". W tym tygodniu zameldowała się tam już po raz piąty z rzędu i nic nie wskazuje na to, aby miała zamiar w najbliższym czasie oddać palmę pierwszeństwa. "Syn okiennika" duetu Kacperczyk & Artur Rojek już powoli przyzwyczaja się do drugiej pozycji, a na podium ponownie zawitał wielki przebój Kaśki Sochackiej pt. "Niebo było różowe".

Ciekawostką jest fakt, że największy skok w zestawieniu wykonał utwór "Powroty" Bartasa Szymoniaka, który awansował z dziesiątego na czwarte miejsce. Czyżby 39-letni wokalista szykował się do powrotu na fotel lidera, na którym zasiadał już z tą samą piosenką wiele miesięcy temu.

Trzy ostatnie pozycje należą w tym tygodniu do premier. Są nimi piosenki: "It Wouldn't Be Me" zespołu Simply Red (18.), "Raincatchers" Birdy (19.) i nieco spóźniony "Sierpień" Baranovskiego (20.).

>>>Zobacz wyniki 75. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz może oddać maksymalnie pięć głosów za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji. Głosować na ulubione utwory można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (8 września) zaprosił Tomasz Miara.

Polecane