"Amsterdam" Anity Lipnickiej po raz trzeci na szczycie "Listy przebojów Trójki"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Amsterdam" Anity Lipnickiej po raz trzeci na szczycie "Listy przebojów Trójki"
Anita LipnickaFoto: Darek Kawka

Piosenka zapowiadająca nowy album polskiej wokalistki kolejny raz okazała się bezkonkurencyjna i w 73. notowaniu "Listy przebojów Trójki" zameldowała się na pierwszym miejscu. Wyprzedziła "Syna okiennika" w wykonaniu duetu Kasperczyk wspieranego przez Artura Rojka oraz poprzedniego długotrwałego lidera, czyli "Ghost Again" Depeche Mode.

Wygląda więc na to, że nadeszła "polska fala", która zmiotła dotychczasowych dominatorów. Warto też pamiętać, że na czwartym miejscu, z  wielkim hitem "Niebo było różowe", wciąż czai się Kaśka Sochacka, która chyba jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

Być może z pomocą przyjdzie świeża krew w postaci Lanberry ("Notting Hill") i duetu Smolik & Kev Fox ("Smoke and Mirrors"), która właśnie awansowała do pierwszej dwudziestki. A wśród 13 propozycji znajdują się m.in. WaluśKraksaKryzys ("Gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem") oraz Grzegorz Kupczyk ("Wasted Years (Iron Maiden cover)"). Zatem kto wie, co się zadzieje za tydzień? 

>>>Zobacz wyniki 73. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz może oddać maksymalnie pięć głosów za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji. Głosować na ulubione utwory można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (25 sierpnia) o godz. 19.05 zaprosił Tomasz Miara.

Polecane