70. "Lista przebojów Trójki": Kacperczyk na podium!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
70. "Lista przebojów Trójki": Kacperczyk na podium!
Bracia KacperczykFoto: mat. prasowe

Nowa odsłona "Listy przebojów Trójki" przyniosła też zapowiedź zmian na szczycie: "Syn okiennika" braci Kacperczyk zrzucił z podium "Panoptikom" Petera Gabriela. Czy to będzie stała tendencja?

Można pomyśleć, że słuchacze Trójki tak pokochali Depeche Mode, że już na zawsze pozostawią ich na pierwszym miejscu LPT. Podobnie jak Kaśce Sochackiej przyznają wiecznie drugie miejsce. No, czasami zamienią ich miejscami. Ale jednak pamiętajmy, że nic nie jest wieczne: co prawda sanah po mocnym debiucie na 6. miejscu złapała zadyszkę i jej "Pocałunki" spadły na 12. pozycję, ale może wspomniani bracia Kacperczyk narobią jeszcze więcej zamieszania w przyszłym tygodniu?

Nie można też zapominać, że to nowa odsłona LPT i mamy aż 13 nowości – to może zrobić poważną różnicę. Wśród propozycji są bowiem zarówno nowy Alice Cooper ("White Line Frankenstein") i Thirty Seconds To Mars ("Get Up Kid"), ale także idealna na lato Ania Rusowicz ("Co się stało z naszą miłością") oraz "Żeby nie skłamać" Łony, Kwiatkowskiego i Krupy zapowiadające ich album "Taxi".

>>>Zobacz wyniki 70. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

W nowej formule każdy słuchacz będzie mógł oddać maksymalnie 5 głosów za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji. Głosować na ulubione utwory i wykonawców można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

 

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (4 sierpnia) zaprosił Tomasz Miara.

Polecane