Koncert "To, co najpiękniejsze - Hemar live" [ZOBACZ WIDEO]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

Piosenki z tekstami Mariana Hermana w nowych aranżacjach i wiele więcej. Zapraszamy na koncert z cyklu "To, co najpiękniejsze - Hemar Live" wprost ze Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Patronat honorowy nad koncertem objęła Rada Mediów Narodowych.

Źródło: YouTube Polskie Radio


Po poprzednich, entuzjastycznie przyjętych przez publiczność i słuchaczy Polskiego Radia koncertach z cyklu "To, co najpiękniejsze…" przyszedł czas na kolejną odsłonę. 24 maja podczas koncertu "To, co najpiękniejsze - Hemar Live" zaprezentowane zostaną nowe aranżacje znanych piosenek z tekstami Mariana Hemara w wykonaniu plejady gwiazd: Pauliny Grochowskiej, Joanny Kołaczkowskiej, Katarzyny Pakosińskiej, Olgi Szomańskiej, Marcina Januszkiewicza, Marcina Kołaczkowskiego, Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz Macieja Miecznikowskiego. Nowe aranżacje specjalnie na tę okazję stworzyli Paweł Steczek, Filip Siejka i Jacek Subociałło.

Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Michała Klauzy, która uczestniczy w tym wyjątkowym przedsięwzięciu od początku powstania cyklu.

Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Kwiatkowski wystąpią tego wieczoru także w roli prowadzących słuchaczy przez życie Mariana Hemara. Kierownictwo literackie i reżyseria - Marcin Kołaczkowski.

"To, co najpiękniejsze..." to cykl koncertów organizowanych przez Polskie Radio od 2017 roku. Ich ideą jest popularyzacja polskiej i światowej muzyki wśród szerokiego grona odbiorców poszukujących kontaktu z kulturą wysoką.

Zobacz także:

· Rada Mediów Narodowych jest patronem honorowym koncertu

· Transmisja koncertu "To, co najpiękniejsze - Hemar live" w środę, 24 maja od godz. 19 w radiowej Jedynce oraz w mediach społecznościowych publicznego nadawcy. Streaming wydarzenia dostępny będzie na stronie: www.polskieradio.pl 

belka sponsorska  

Mat. prasowe/id

Polecane