"Lista przebojów Trójki". Depesze trzymają się mocno!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki". Depesze trzymają się mocno!
Martin Gore, połowa duetu Depeche ModeFoto: shutterstock/Avis De Miranda

Siódmy z kolei triumf Depeche Mode i udany debiut duetu sanah & Vito Bambino – to najważniejsze wydarzenia tego wydania "Listy przebojów Trójki".

Ci, którzy czekali na detronizację utworu "Ghosts Again" grupy Depeche Mode na "Liście przebojów Trójki"… muszą jeszcze trochę poczekać. Brytyjski duet, odkąd pojawił się w zestawieniu, okupuje jego pierwszą lokatę – łącznie już od siedmiu tygodni. I wiele wskazuje, że tak może pozostać jeszcze przez jakiś czas, bowiem na podium 52. notowania mamy jeszcze dwójkę weteranów: Kaśkę Sochacką z piosenką "Niebo było różowe" i Bartasa Szymoniaka z "Powrotami".

Z debiutu na liście może być zadowolony duet sanah & Vito Bambino. Ich wspólnych utwór "Mustang" wylądował na trzynastym miejscu, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Na tym jednak kończą się sukcesy tegotygodniowych debiutantów, bowiem ani Peter J. Birch, ani Baranovski nie przebili się do czołowej trzydziestki.

W propozycjach do kolejnego notowania "Listy przebojów Trójki" mamy tym razem zestaw zagraniczny. Amerykanin Jason Mraz powalczy o przychylność słuchaczy piosenką "You Might Like It", a jego rodacy z grupy Matchbox Twenty spróbują okazać się czarnym koniem dzięki kawałkowi "Wild Dogs (Running in a Slow Dream)". Od teraz można też głosować na nowy utwór Katie Meluy, zatytułowany "Quiet Moves".

>>>Zobacz wyniki 52. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 33 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia: 20 utworów głównego zestawienia, 10 utworów pretendujących do głównego zestawienia oraz 3 propozycji. A głosować na ulubione utwory i wykonawców można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (31 marca) zaprosił Tomasz Miara.


 

Polecane