"Lista przebojów Trójki" – duch Depeche Mode panuje nad Bieszczadami

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" – duch Depeche Mode panuje nad Bieszczadami
Depeche Mode znów na szczycie "Listy przebojów Trójki"Foto: Terenghi Alberto/IPA/ABACA / Abaca Press / Forum

Utwór "Ghosts Again" zespołu Depeche Mode znów na szczycie "Listy przebojów Trójki"! Podczas audycji nadawanej z Ustrzyk Dolnych brytyjski duet powtórzył swój wyczyn sprzed tygodnia.

Dwa tygodnie na liście i dwa pierwsze miejsca – taki jest dorobek nowego singla Depeche Mode, zatytułowanego "Ghosts Again" i zapowiadającego wyczekiwany z niecierpliwością przez fanów album "Memento Mori". Wygląda na to, że odejście klawiszowca Andy'ego Fletchera, który zmarł nagle w 2022 roku, nie uszczupliło artystycznego potencjału grupy, w skład której wchodzą dziś już tylko wokalista Dave Gahan i multiinstrumentalista Martin Gore.

źródło: YouTube / The Late Show with Stephen Colbert

W czołówce zestawienia nastąpiły tylko drobne korekty: drugą lokatę utrzymała Kaśka Sochacka z piosenką "Niebo było różowe", zaś "Panoptikom" Petera Gabriela zepchnął z najniższego stopnia podium utwór "Jutro może nie być niczego" Weroniki Borowiec. Udanie – na dziewiątym miejscu –  zadebiutował kawałek "Lost" nieistniejącej już formacji Linkin Park, opublikowany z okazji 20-lecia wydania multiplatynowego albumu "Meteora".

W propozycjach do kolejnego notowania tym razem trzy śpiewające panie. Pierwsza z nich to Ania Leon, która w duecie z Igorem Herbutem zaśpiewała piosenką "Outro". Drugą jest Gośka Chruściel, która idzie "W swoją stronę", a trzecią Katie Melua z nowym nagraniem "Golden Record". Ta bardzo popularna w Polsce Brytyjka z gruzińskimi korzeniami już w kwietniu zawita do nas z trzema koncertami: w Warszawie, Gdyni i we Wrocławiu.

>>>Zobacz pełne 47. notowanie "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 33 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia: 20 utworów głównego zestawienia, 10 utworów pretendujących do głównego zestawienia oraz 3 propozycji. A głosować na ulubione utwory i wykonawców można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (24 lutego) zaprosił Tomasz Miara. 

Polecane