"Męskie Granie" po raz ostatni!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Męskie Granie" po raz ostatni!
Foto: Polskie Radio

Ekipa "Męskiego Grania" oraz Trójka zapraszają do Żywca na ostatni koncert.

Koncert odbędzie się 24 września 2010 w Amfiteatrze pod Grojcem. Jest dedykowany mieszkańcom miasta.

Program koncertu:
18.00 Oxy.Gen
18.35 Maciej Maleńczuk i Wojciech Waglewski
19.05 Mitch&Mitch
19.40 Abradab
20.30 Myslovitz
21.20 Voo Voo
22.00 Utwór singlowy zamykający koncert

Wszystkich Państwa, którzy nie dotrą osobiście do Żywca, zachęcamy do wysłuchania relacji z koncertu na antenie Trójki:

24.09 godz. 22.00 Offensywa (retransmisja koncertu!)
25.09 godz. 16.00 Myśliwiecka 3/5/7


Zobacz spot reklamujący "Męskie Granie":
Znakomity singiel promujący akcję „Męskie Granie” – „Wszyscy muzycy to wojownicy” wciąż znajduje się w czołówce Listy Przebojów Programu 3. Można na niego głosować w każdy piątek do godz. 12.00 na stronie LP3 .

„Męskie Granie” to projekt artystyczny, będący serią letnich koncertów, które odbyły się w sześciu największych miastach Polski w każdą sobotę między 17 lipca a 21 sierpnia. Celem projektu było pokazanie siły twórczej tkwiącej w męskim spojrzeniu na muzykę i sztukę poprzez zderzenie silnych osobowości o niebywałym talencie.

Na jednej scenie, na żywo, zaprezentowało się ponad 20 artystów, między innymi: Wojciech Waglewski, Voo Voo, Tomasz Stańko, Leszek Możdżer, Maciej Maleńczuk, Kim Nowak (Fisz/Emade/Sobolewski), Andrzej Smolik, Pogodno, Abradab, Mitch&Mitch, Kumka Olik, Oxy.Gen, Bajzel, Tim Pan Alley, DJ Eprom, Homosapiens, Michał Jacaszek, Nergal, Jarosław Koziara, Tomasz Sikora oraz Mariusz Wilczyński.

W najbardziej niecodziennych miejscach Gdańska, Katowic, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Warszawy, pokazali oni, czym jest „Męskie Granie”, a nawet więcej – czym jest sztuka w męskim rozumieniu.

Ta wyjątkowa trasa koncertowa, będąca ucztą nie tylko dla ucha, ale również dla oka, okazała się wielkim sukcesem – publiczność z entuzjazmem uczestniczyła w tym niezwykłym projekcie, łączącym muzykę i sztukę tworzone przez największe autorytety. Chętnych było więcej niż biletów, których zabrakło dla wszystkich niemal na każdy z koncertów.

Więcej informacji
o „Męskim Graniu” – artystach, programie i idei, a także wywiady Piotra Stelmacha z muzykami można znaleźć na stronie męskiegranie.pl

Polecane