Trójka – jesteśmy połączeni na Sardynii

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka – jesteśmy połączeni na Sardynii
Justyna Godz z Trójkowym mikrofonem na SardyniiFoto: Polskie Radio

Justyna Godz z Programu 3 Polskiego Radia gości z reporterskim mikrofonem na Sardynii. Jej relacji z tej włoskiej wyspy można słuchać w Trójce w czwartek, 20 sierpnia.

Sprawdzamy, czy Sardyńczycy to rzeczywiście Włosi i czy na co dzień mówią po włosku. Staramy się także dowiedzieć, jaki jest sekret ich długowieczności i kim są sardyńscy strażnicy piasku. Opowiadamy o tym, jak wygląda najmniejsze królestwo świata i jaką historię Sardynii, kryją w sobie słynne murale w miasteczku Orgosolo. 

Justyna Godz z Trójkowym mikrofonem w Sardynii Justyna Godz z Trójkowym mikrofonem na Sardynii  Foto: Polskie Radio

Relacji Justyny Godz z Sardynii można słuchać w czwartek (20 sierpnia) w porannym i w popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Byle do 13"

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory m.in.: SeulTbilisiJerozolimęPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambułSplit, Miami, PołagęWilnoDelhiBudapeszt, Sri LankęTel AwiwKretę i Wenecję.

Polecane