"Rick i Morty" – za nami finał kreskówki z innej planety

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Rick i Morty" – za nami finał kreskówki z innej planety
Kadr z serialu "Rick i Morty"Foto: mat. promocyjne

– Kilka dni temu pojawiło się długo oczekiwane zamknięcie czwartego sezonu "Ricka i Morty'ego". Nowe epizody są powrotem do najlepszych czasów tej pokręconej animacji, która wniosła niepoprawny politycznie humor dosłownie na inną orbitę – mówił Łukasz Adamski w ostatnim już wydaniu audycji "Adamski seryjny".


Posłuchaj

4:00
Najzabawniejsza kreskówka ostatnich lat zakończona "w prawdziwie epickim stylu" (Adamski seryjny/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

Zainspirowana "Powrotem do przyszłości" Roberta Zemeckisa kreskówka opowiadająca o ekscentrycznym naukowcu Ricku Sanchezie, który udaje się ze swoim wnukiem Morty'm do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości, początkowo miała skończyć się jednym odcinku. Na szczęście tak się nie stało, a "Rick i Morty" stał się serialem niemal kultowym, który w Polsce zdobył popularność tak dużą, jak za oceanem.

Kadr z serialu "Rick i Morty"  Foto: mat. promocyjne Kadr z serialu "Rick i Morty" Foto: mat. promocyjne

– Dzieło Dana Harmona i Justina Roilanda nie zawsze było równe. Niektóre epizody były przekombinowane wizualnie i scenariuszowo, przez co traciły moc. Najnowsze odcinki "Ricka i Morty'ego" zamykają międzygalaktyczną opowieść o rodzinie Smithsów w prawdziwie epickim stylu, stawiając w dodatku pytanie o kontynuację niezwykłej serii. Czekam na nią bardzo mocno, choć może jej brak ocali serial przed popadnięciem w mielizny banału – ocenił autor audycji.

Rick and Morty Season 4 - Official Trailer/IGN

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadził: Łukasz Adamski
Data emisji: 30.06.2020
Godzina emisji: 11.22

kr/mat. prasowe

Polecane