Radiowa Trójka z wizytą w Nowym Jorku!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Radiowa Trójka z wizytą w Nowym Jorku!
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Shutterstock.com/Luciano Mortula - LGM

Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy z reporterskim mikrofonem miasto, które nigdy nie śpi. Relacje Pauliny Kozion-Bąk nadaliśmy w środę 2 stycznia 2020 roku. 

Posłuchaj

Nowy Jork - miasto, które nigdy nie śpi? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Podobno prawdziwy nowojorczyk za wszelką cenę walczy o miejsce siedzące w metrze, nie czeka na pasach na zielone światło, a po Manhattanie chodzi głównie pieszo. W Nowym Jorku, w nowym roku zagości radiowa Trójka. Sprawdzimy, czy nowojorczycy spędzają sylwestra na Time Square, czy mają postanowienia noworoczne i jak udaje im się łapać słynne żółte taksówki – zapowiadała przed audycją Paulina Kozion-Bąk.

Relacji naszej dziennikarki prosto z Nowego Jorku można było słuchać 2 stycznia w porannym i w popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa".

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambułSplit, Miami, PołagęWilnoDelhiBudapeszt, Sri Lankę i Tel Awiw.

Polecane