Luiza Staniec i Ewelina Flinta o płycie "Without Violence & of all Colours"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Luiza Staniec i Ewelina Flinta o płycie "Without Violence & of all Colours"
Luiza Staniec, Marek Niedźwiecki i Ewelina FlintaFoto: Edyta Kocemba

– Album "Without Violence & of all Colours" to piosenki zainspirowane prawdziwymi historiami kobiet, które przeszły w swoim życiu bardzo trudne chwile, historiami o przemocy domowej, rasizmie i nierówności płciowej – opowiadała na antenie Trójki Luiza Staniec, piosenkarka, muzykoterapeutka oraz założycielka inicjatywy Sounds Like Women.

Posłuchaj

Luiza Staniec i Ewelina Flinta gośćmi Marka Niedźwieckiego (Do południa/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Sounds Like Women to organizacja pożytku publicznego, której misją jest wspieranie kobiet i dziewcząt na całym świecie poprzez muzykę i muzyczne działania, edukacje oraz specjalne projekty muzyczne. Na album "Without Violence & of all Colours" składa się pięć utworów, z których jeden został napisany przez Ewelinę Flintę.

– Z Luizą poznałyśmy się dawno temu, przy tworzeniu utworu "Żałuję". Bardzo cieszę się, że zaprosiła mnie do projektu, bo kocham muzykę, a poza tym bardzo angażuję się w akcje społeczne. Sprawy kobiet są mi bardzo bliskie i wiem, że trzeba zrobić jak najwięcej i nie tylko reagować, ale też przeciwdziałać – przekonuje artystka.

"Without Violence & of all Colours" Sounds Like Woman "Without Violence & of all Colours" Sounds Like Woman  Foto: mat. promocyjne

Kto, oprócz naszych rozmówczyń, pojawił się na albumie? Kiedy będziemy mogli usłyszeć go na żywo? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Goście: Ewelina Flinta (piosenkarka, autorka piosenek), Luiza Staniec (piosenkarka, kompozytorka, producentka muzyczna, muzykoterapeutka)
Data emisji: 25.11.2019
Godzina emisji: 11.10

kr/mat. promocyjne/mk

Polecane