Małgorzata Ostrowska: nie lubię sytuacji, gdy coś trzeba

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Małgorzata Ostrowska: nie lubię sytuacji, gdy coś trzeba
Małgorzata Ostrowska i Marek NiedzwieckiFoto: Ola Budka/Polskie Radio

– Z tego powodu nie było nowego materiału studyjnego przez 12 lat. Jak słyszę, że trzeba nagrać płytę, to mam od razu jeża na plecach – przyznaje wokalistka w "Markomanii". 

Posłuchaj

"To jest zupełnie inna płyta, kocham ją", przyznaje Małgorzata Ostrowska. Jak powstawał ten album? (Markomania/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Okładka albumu Małgorzaty Ostrowskiej "Na świecie nie ma pustych miejsc" Okładka albumu Małgorzaty Ostrowskiej "Na świecie nie ma pustych miejsc"

Po dwunastu latach od premiery poprzedniej Małgorzata Ostrowska wydała kolejną solową płytę. Premiera "Na świecie nie ma pustych miejsc" odbyła się 15 listopada. Album zestaw 14 utworów o miłości, których po najbardziej rockowym głosie w Polsce nikt by się nie spodziewał. Mocne elektryczne gitary artystka zamieniła m.in. na fortepian, skrzypce, wiolonczelę, harfę czy flet. Teksty, które napisała, są wyjątkowo emocjonalne i poruszające. Artystka znana z mocnych rockowych numerów udowadnia, że potrafi też w wysmakowany sposób zaśpiewać delikatne ballady o miłości, wypełniając je głębokimi emocjami. Tytuł albumu pochodzi z piosenki kończącej album. Tekst "Nie ma pustych miejsc" Małgorzata napisała jeszcze przed śmiercią jej wieloletniego menadżera, Piotra Niewiarowskiego. 

Jakie będą najbliższe koncerty artystki? Małgorzata Ostrowska opowiadała Markowi Niedźwieckiemu o swoich występach na Męskim Graniu, współpracy z Darią Zawiałow, a także o swojej pasji tworzenia kosmetyków. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Małgorzata Ostrowska (wokalistka)

Data emisji: 16.11.2019
Godzina emisji: 12.07

gs

Polecane