"Trójka – jesteśmy połączeni" w Budapeszcie!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Trójka – jesteśmy połączeni" w Budapeszcie!
Budapeszt. Widok na budynek węgierskiego parlamentuFoto: shutterstock.com/Mistervlad

Mariusz Krzemiński z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Węgier. Jego relacji można było słuchać w Trójce w środę 23 października.

Posłuchaj

Węgrzy najsmutniejszym narodem na świecie? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, będzie Budapeszt.

Relacji Mariusza Krzemińskiego prosto z Budapesztu można było słuchać w środę 23 października w porannym i w popołudniowym  wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa".

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambułSplit, Miami, PołagęWilno i Delhi.

Polecane