Zdrowe łakocie domowej roboty

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Zdrowe łakocie domowej roboty
Owoce są coraz bardziej popularną przekąską w pracyFoto: Pixabay.com

Słodko i zdrowo – to, wydawałoby się, karkołomne połączenie jest możliwe, co udowadnia książka "Zdrowe łakocie. Domowe słodycze dla dzieci" Jolanty Naklickiej-Kleser.

Posłuchaj

Zdrowe słodycze według Jolanty Naklickiej-Kleser (A nuż, widelec/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– Nie napisałam książki o zdrowych łakociach, bo są one odchudzające. Czegoś takiego nie ma i nie będzie, ale, jako matka trójki dzieci, wchodząc do sklepu, zawsze zastanawiam się co kupuję, bo będę tym karmić dzieci. Jako świadoma mama wybieram opcję, że mogę to zrobić w domu –mówi Jolanta Naklicka-Kleser.

Trudno odmówić maluchom tego, co lubią najbardziej. A zazwyczaj są to… słodycze. Jak sprawić, żeby słodycze były wartościową częścią diety dzieci? Żeby nie zawierały szkodliwych składników? I nadal wywoływały na twarzach maluchów uśmiech? Najprostszym sposobem będzie przygotowywanie pysznych, ale zdrowych łakoci w domu. A pomogą w tym proste przepisy Jolanty Naklickiej-Kleser, pasjonatki gotowania, w tym dla trójki swoich  dzieci. W książce znajdą się też przepisy na słodkie, ale zdrowe dania – doskonałe na obiad lub kolację.

Na jakie składniki szczególnie zwraca uwagę Jolanta Naklicka-Kleser przyrządzając swoje desery? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo, słuchając dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: A nuż, widelec
Prowadzi: Katarzyna Pruchnicka
Gość: Jolanta Naklicka-Kleser (autorka książki "Zdrowe łakocie. Domowe słodycze dla dzieci")
Data emisji: 15.08.2019
Czas emisji: 11.38

ml

Polecane