Nie tylko Hollywood, Aleja Sław i Hank Moody, czyli Trójka nadaje z Los Angeles!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Nie tylko Hollywood, Aleja Sław i Hank Moody, czyli Trójka nadaje z Los Angeles!
Widok na Los AngelesFoto: Łukasz Karusta/Trójka

Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteś połączeni" ruszyła do Los Angeles. Po kalifornijskim mieście oprowadzał Państwa nasz wysłannik – Łukasz Karusta.

Posłuchaj

Co czeka na nowo przybyłych w Los Angeles? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Los Angeles to oczywiście Aleja Sław, studia filmowe i słynne kina, ale w czwartek będziemy też na kalifornijskich plażach, w górach, a nawet w podziemiach Miasta Aniołów. Bo właśnie tam w czasach prohibicji kwitło życie towarzyskie – mówił przed programem Łukasz Karusta, który odwiedził w tym mieście nietypowe miejsca, w tym np. muzea selfie i… porażki. Jego relacji z drugiego pod względem wielkości miasta USA można było posłuchać w Trójce, niemal przez cały dzień, w czwartek 21 czerwca.

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia – i to już po raz drugi – było Los Angeles.

Reporter Programu 3 Polskiego Radia przedstawił również najważniejsze atrakcje turystyczne Los Angeles, opowiadał o tym, jak jego mieszkańcy wypoczywają na Venice Beach – plaży, która "zagrała" m.in. w serialu "Californication" – oraz poszukiwał polskich tropów w tym mieście.

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: Seul, Tbilisi, WenecjęTel Awiw i Jerozolimę, Los Angeles, Pulę, Podgoricę, Odessę, Kluż-NapokęKaliningrad, Nowy Jork, Berlin, Chicago, Tokio oraz Dubrownik.

Polecane